Szukaj w działach:

Przemysł maszynowy na Tajwanie - Delta

Przemysł maszynowy na Tajwanie - Delta


Drugiego dnia  Smart Machinery Tour  pierwsza odwiedzoną firmą była Delta Group.

Delta Group  oferuje produkty i rozwiązania z zakresu automatyzacji o wysokiej wydajności i niezawodności, w tym napędy, systemy sterowania ruchem, sterowanie i komunikacja przemysłowa, poprawa jakości energii, interfejsy maszyn, czujniki, mierniki, rozwiązania robotów, jak również systemy monitorowania i zarządzania informacjami, takie jak SCADA i Industrial EMS, dla kompletnych, inteligentnych rozwiązań produkcyjnych.

Jeśli chodzi o rynek nszynowy, firma zapewnia sterowniki CNC, silniki i napędy wrzecionowe oraz serwomotory AC i napędy, które oferują stałą prędkość, stały moment obrotowy i dokładne sterowanie pozycją wymagane dla obrabiarek CNC. Dzięki ciągłym badaniom i innowacjom Delta Industrial Automation uruchomiła nowy wysokowydajny sterownik CNC serii NC300. Obsługuje standardowy format kodu G ISO. Połączony z serwonapędami serii ASDA-A2-F firmy Delta, systemami wrzecion z magnesami trwałymi i siecią komunikacyjną DMCNET nowej generacji, może przetwarzać transmisję danych z dużą prędkością i łatwo uzyskiwać szybkie sterowanie ruchem. Wyposażony w 3 serwo osie i 1 maszynę wrzeciona, sterownik zapewnia kompletny interfejs wyjściowy i wejściowy wystarczający do obróbki. System sterowania NC300 jest szczególnie odpowiedni do obróbki form, frezowania, cięcia i wiercenia.

Delta Group konferencja


Nadążając za zmieniającymi się wymaganiami branży obrabiarek, Delta kontynuuje ścisłą współpracę z przemysłem w celu opracowania rozległych i specjalistycznych produktów i zautomatyzowanych systemów sterowania. Oferują one wysoką wydajność i wysoką precyzję wymaganą do produkcji mechanicznej i obróbki CNC, które pomagają klientom uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku międzynarodowym.

Delta inwestuje od 6% do 7% rocznych przychodów ze sprzedaży grupy w badania i rozwój oraz posiada światowe zaplecze badawczo-rozwojowe w Chinach, Japonii, Singapurze, Tajlandii, Stanach Zjednoczonych i Europie. W 2018 r. Delta ma ponad 9000 inżynierów R&D na całym świecie, a działalność badawczo-rozwojowa jest koordynowana w skali globalnej.


Źródło: Delta Group

Dodano 07.05.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy