Szukaj w działach:

Trendy z zakresu badań nieniszczących

 

 

Diagnostyka Materiałów i Urządzeń Technicznych
 

Międzynarodowa, VIII edycja konferencji Diagnostyka Materiałów i Urządzeń Technicznych, to obfitujące w innowacje połączenie wystąpień, prezentacji, networkingu oraz dyskusji panelowych. 

Konferencja promuje i propaguje najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu badań nieniszczących – głównie materiałów stalowych - pod kątem poprawy efektywności i bezpieczeństwa w przemyśle oraz gospodarce. Specjalnym obszarem zainteresowania są techniki bazujące na właściwościach magnetycznych stali. Metody te pozwalają zarówno na wykrywanie już istniejących defektów, jak i na diagnostykę prewencyjną oraz monitoring, m.in. w zakresie wyznaczania stanu naprężenia oraz zmian mikrostrukturalnych.

DMIUT 2019 to spotkanie ekspertów kadry technicznej, technologii NDT i instytucji nadzoru i wsparcia. Podczas konferencji naukowcy z czterech kontynentów przedstawią aktualne trendy i kierunki prac badawczych w zakresie diagnostyki prewencyjnej stali na różnych etapach eksploatacji, zjawiska magnetyczne jako baza rozwoju innowacyjnych technik NDT oraz badania podstawowe na rzecz diagnostyki właściwości eksploatacyjnych stali. 

Nowa, otwarta formuła pozwoli uczestnikom brać czynny udział w prezentacjach, referatach i sesjach plakatowych. Co więcej, specjalnie zaaranżowana przestrzeń pozwoli na aktywny networking i dyskusje panelowe ekspertów z branży.

- „Nie ukrywamy, że zależy nam na pokazaniu uczestnikowi nie tylko wiedzy międzynarodowych naukowców, ale również na pokazaniu nowych technologii i aparatur diagnostycznych… a co więcej w tym roku otwieramy się również na obecność startupów, dla których tworzymy innowacyjną przestrzeń i specjalny konkurs.” – podkreślają organizatorzy.

VIII Międzynarodowa Konferencja Diagnostyka Materiałów i Urządzeń Technicznych odbędzie się w terminie 29-31 marca br., w gdańskim hotelu Almond, ale już dziś możecie Państwo zostać uczestnikami tej wyjątkowej konferencji, kupując bilet na stronie internetowej wydarzenia.

Zostań uczestnikiem już dziś


Więcej o DMIUT 2019 na Staleo.pl


Źródło: 2Pi Group

 

Dodano 15.04.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy