Szukaj w działach:

Automatyczne systemy magazynowe na Innoform

Automatyczne systemy magazynowe na Innoform


Automatyczne systemy magazynowe firmy Baumalog i Modula na targach Innoform w Bydgoszczy w dniach 12-14.03.2019.

Targi Innoform będę doskonałą okazją aby porozmawiać z inżynierami firmy Baumalog o szczegółach konstrukcyjnych i parametrach technicznych oferowanych automatycznych systemów magazynowania oraz zapoznać się z ofertą regałów windowych włoskiej firmy Modula, której firma Baumalog jest wyłącznym dealerem na terenie Polski.

Automatyczne regały windowe Modula przeznaczone są przede wszystkim do składowania drobnych i lekkich artykułów (komponentów, części zamiennych i narzędzi we wszystkich możliwych branżach). Rozwiązania Modula pomagają zoptymalizować każdą powierzchnię magazynową i czas obsługi oraz zmaksymalizować wydajność.

Specjaliści z firmy Baumalog doradzą również w kontekście efektywnego zastosowania automatycznych systemów magazynowania w produkcji czy dystrybucji z zastosowaniem automatycznych regałów MonoTower i TwinTower oraz układnicy magazynowej.

Baumalog Sp. z o.o. to polska firma inżynierska, konstruującą oraz wytwarzającą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w licznych gałęziach przemysłu. Z jej rozwiązań korzystają zarówno klienci z Polski, jak i z wielu krajów Europy (m.in. Danii, Francji, Holandii, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch).

Baumalog i Modula - stoisko nr 133 na targach Innoform w Bydgoszczy.


Źródło: Baumalog

Dodano 06.03.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy