Szukaj w działach:

Strefa FILTECH na SYMAS 2019

 

Strefa FILTECH na SYMAS 2019
 

Organizatorzy Targów SYMAS dbając o uatrakcyjnienie formuły październikowego wydarzenia, zaplanowali powstanie nowej strefy tematycznej - FILTECH.

Filtracja gazów ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie w procesach gospodarczych człowieka powstają gazy zapylone cząstkami stałymi. Gama tych procesów jest bardzo szeroka i praktycznie nie ma gałęzi przemysłu, w której nie ma potrzeby jej stosowania. Głównymi źródłami tych zanieczyszczeń są szczególnie procesy spalania paliw (węgiel, biomasa, odpady), procesy mielenia, sortowania, kruszenia, prażenia, obróbki materiałów sypkich. Właściwa filtracja powietrza jest więc bardzo istotna. Pyły emitowane wraz z gazami szkodzą zdrowiu i środowisku naturalnemu, dlatego tak ważna jest ich eliminacja. Dotyczy to głównie miejsc związanych ze stanowiskami pracy, jak i miejscami przebywania człowieka.

Nowa strefa tematyczna targów SYMAS skierowana jest do wszystkich profesjonalistów zajmujących się projektowaniem, udoskonalaniem oraz zakupem urządzeń i podzespołów używanych w procesach filtracji i separacji materiałów sypkich. W czasie imprezy wystawcy, prócz filtrów, zaprezentują w niej również takie rozwiązania, jak systemy analizy cząsteczek, kolektory pyłu, separatory ciał stałych od cieczy czy ceramikę porowatą.

Według szacunków organizatora podczas poprzedniej edycji wystawy swoją ofertę prezentowało ponad 200 wystawców z całej Europy, których odwiedziło niemal 3000 gości.

Już dziś warto zaplanować udział w XI edycji Targów SYMAS, które odbędą się 2-3 października 2019 r., jak zwykle w EXPO Kraków.


Więcej informacji o SYMAS 2019 na Staleo.pl


Źródło: Targi w Krakowie

Dodano 25.01.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy