Szukaj w działach:

KGHM zaktualizował strategię na lata 2019-2023

KGHM Polska Miedź S.A.


Wyższy przerób rudy w Sierra Gorda, zwiększona kontrola operacyjna aktywów zagranicznych, niezależność energetyczna i zwiększenie wydatków na innowacje oraz badania i rozwój – to najważniejsze cele Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A.

Zaktualizowana strategia KGHM Polska Miedź jest kompleksową i długoterminową analizą uwzględniającą zmieniające się otoczenie makroekonomiczne i sytuację geopolityczną, które w istotny sposób wpływają na branżę wydobywczą. W strategii zostały określone cztery kluczowe kierunki rozwoju Grupy: elastyczność, efektywność, ekologia i e-przemysł. Każdy z nich będzie realizowany w 6 obszarach, do których zostały przypisane cele główne i operacyjne.

 

-„Jednym z podstawowych celów zarządu spółki KGHM Polska Miedź S.A jest zwiększenie jej stabilności i bezpieczeństwa. Przyjęta strategia jest planem ambitnym i dostosowanym do obecnych uwarunkowań. Jestem przekonany, że realizacja tego planu wpłynie na stabilny rozwój całej Grupy Kapitałowej. Nie zmieniają się nasze podstawowe wartości: zapewnienie bezpieczeństwa i szacunek dla pracowników, środowiska oraz naszych partnerów wszędzie tam, gdzie działamy. Mamy również poczucie i świadomość szczególnego wpływu na rozwój polskiej gospodarki” – mówi Marcin Chludziński, prezes zarządu KGHM Polska Miedź S.A.


Źródło: KGHM Polska Miedź S.A.

Dodano 03.01.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy