Szukaj w działach:

Odbierz zaproszenie na METAL 2018

 

metal 2018 targi kielce
Fot.: Targi Kielce 

Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL odbywające się w cyklu dwuletnim są istotnym wydarzeniem branżowym w Europie Środkowo-Wschodniej, cenionym również na świecie.

Wspólnie z Targami METAL w dniach 25-27 września br. w ramach „Przemysłowej Jesieni” obędą się także Targi ALUMINIUM & NONFERMET, RECYKLING, a także premierowe wydarzenie HEAT TREATMENT. W terminie 23-25 września, jednocześnie z kieleckimi wystawami będzie miał miejsce Światowy Kongres Odlewnictwa w Krakowie, odbywający się pod hasłem „Creative Foundry”. 

Obecność wielu znaczących firm, konkretni, dedykowani klienci, spotkania i konferencje branżowe, sesja wyjazdowa 73. Światowego Kongresu Odlewnictwa, liczni zagraniczni goście z całego świata oraz wiele istotnych wydarzeń towarzyszących. Tak w skrócie można opisać zbliżającą się edycję „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce.

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas Targów METAL na stoisku E-26.

Tradycyjnie portal Staleo.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie (należy je pobrać i wydrukować), zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi. Zaproszenie zostanie wymienione w punkcie rejestracji zwiedzających na bezpłatny identyfikator.

Pobierz i wydrukuj zaproszenie
-->POBIERZ ZAPROSZENIE

Zarejestruj się online 
-->REJESTRACJA ZWIEDZAJĄCYCH

Przydatne informacje: 

DLA ZWIEDZAJĄCYCH

DLA WYSTAWCÓW


Więcej o Targach METAL 2018 na Staleo.plŹródło: Targi Kielce

Dodano 10.09.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy