Szukaj w działach:

Udany jubileusz 25-lecia Sambud-2

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU
 Fot.: Staleo.pl

22 kwietnia w Krakowie odbyła się uroczysta gala z okazji 25-lecia firmy Sambud-2, na którą zostali zaproszeni pracownicy, przedstawiciele firm współpracujących oraz instytucje reprezentujące przemysł metalowy. 

Trochę historii

Firma powstała w 1992 roku jako spółka Sambud i zdążyła wypracować sobie pewien portfel zamówień oraz relacji z
producentami i firmami kooperującymi, które Sambud-2 kontynuował. Do dnia dzisiejszego spółka Sambud-2 funkcjonuje w niezmienionej formule właścicielskiej, dzięki czemu ma zapewnioną stabilność i bezpieczeństwo, a także kontynuację wizji rozwoju i strategii.  

Jednym z kluczowych momentów w historii firmy, było przejęcie przez terenów przy ulicy Łowińskiego po upadającej spółce REN-KON. Kolejnym kamieniem milowym było stworzenie w całej Polsce 11 filii firmy, od tej pory centrala w Krakowie zajmowała sie produkcją, natomiast poszczególne oddziały odpowiadały za sprzedaż. Obecnie ze względy na specyfikację rynku, file zostały skonsolidowane do trzech - w Warszawie, Zamościu oraz Rzeszowie.

25-lecie Sambud-2
 Fot.: Staleo.pl

Jubileusz 25 lecia firmy 

22 kwietnia w Krakowie odbyła się uroczystość 25-lecia firmy Sambud-2 połączona z prezentację nowej hali produkcyjnej firmy. Na jubileusz zostali zaproszeni pracownicy, przedstawiciele firm współpracujących oraz instytucje reprezentujące przemysł metalowy.  

Podczas części oficjalnej rozdane zostały jubileuszowe nagrody dla zarządu firmy oraz pracowników cieszących się najdłuższym stażem pracy, co warte podkreślenia niektórzy z nich pracują w firmie od początku jej istnienia.

Na uroczystość zaproszeni zostali równiez przedstawiciele instytucji wspierających rozwój polskiego przemysłu metalurgicznego. 

Spółka dołączyła niedawno do Hutniczej Izby Przemysłowo-Handlowej (HIPH).
- "Sambud-2 dołaczył niedawno do Hutniczej Izby Przemysłowo-Handlowej (HIPH). To świetna wiadomość zarówno dla naszej organizacji, firmy Sambud-2, jak i całej branży. Dzięki współpracy w ramach naszej izby, wspólnie możemy realizować wiele ambitnych i potrzebnych projektów" - informuje Prezes Zarządu HIPH Stefan Dzienniak.

Spółka jest także członkiem Unii Stalowej oraz Polskiej Unii Dystrybutorów Stali (PUDS), której przedstawiciele również byli obecni na bankiecie, organizowanym z okazji 25-lecia. 

Jubileuszowy bankiet uświetniony został występem grupy Kombii. 

Źródło: Staleo.pl, Sambud-2
POWIĄZANE
Sambud-2 z INNOVATION AWARD 2017 24 maja br. firma Sambud-2 została wyróżniona nagrodą INNOVATION AWARD 2017. Podcz...
25-lecie Sambud 2 22 kwietnia odbyła się uroczysta gala z okazji 25-lecia firmy Sambud-2, na którą zostali z...
Partnerzy