Szukaj w działach:

Targi Modernlog na ITM Polska 2017

 

 

ITM i Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu – Modernlog
Fot.: Międzynarodowe Targi Poznańskie  


W dniach 6-9 czerwca, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będących jednym z największych ośrodków targowo-konferencyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej będą miały miejsce targi technologii przemysłowych ITM Polska. 


Czerwcowa wystawa jest pewnego rodzaju przystankiem, na którym spotykają się wszyscy Ci, dla których usprawnianie procesów produkcji, podnoszenie wydajności czy budowa zaawansowanego zaplecza naukowo-technicznego jest priorytetem.


Od tego roku targom ITM Polska będą towarzyszyły Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu – Modernlog.
 Powiązanie obu imprez to wypadkowa wielu czynników. Z jednej strony głęboka analiza potrzeb klientów oraz tendencji rynkowych, które wykazują zapotrzebowanie na produkt będący synergią branży logistycznej i przemysłowej. Z drugiej, postęp nowoczesnych technologii, automatyzacja i optymalizacja produkcji, które wymuszają zmianę podejścia, a także integrację procesów zachodzących w przemyśle. Po trzecie, poszukiwanie obszarów, które pozwolą na całościową prezentację potencjału sektora logistycznego.

Organizacja targów Modernlog wspólnie z ITM to gwarancja prezentacji możliwości i produktów branży logistyki, transportu i magazynowania w międzynarodowym gronie, która zdecydowanie stanie się kołem napędowym do ich dalszego rozwoju. 


Więcej o wydarzeniu na Staleo.pl:
 Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie 


 

Dodano 23.02.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy