Szukaj w działach:

JetSystem na ITM Polska 2016

 

JetSystem na ITM Polska 2016
 Fot.: Staleo.pl 


Blisko 1000 wystawców, bogata oferta maszyn, urządzeń i narzędzi, a wśród nich Grupa JetSystem z maszynami do cięcia wodą Omax i Maxiem, to właśnie targi ITM Polska 2016.

Tegoroczna edycja targów ITM Polska 2016, które trwały od wtorku – 7 czerwca, do piątku – 10 czerwca, obfitowała w 13 premier rynkowych, 26 produktów uhonorowanych Złotym Medalem MTP oraz 62 nowości z całego świata.

Wśród wystawców największych targów przemysłowych w Polsce i Europie Wschodniej nie mogło zabraknąć firmy JetSystem, która współpracuje z najlepszymi na świecie markami OMAX i MAXIEM, należącymi do amerykańskiego koncernu OMAX Corp. – światowego lidera, dostawcy kompletnych rozwiązań dla technologii waterjet.

Maszyny do cięcia wodą znane są na całym świecie jako urządzenia niezwykle precyzyjne, wykonujące najdrobniejsze detale z niesłychaną starannością i precyzją. Waterjety OMAX doskonale radzą sobie z cięciem elementów najdrobniejszych, jak również tych o potężnych rozmiarach, sięgających nawet 14 metrów i więcej! Seria dużych maszyn do cięcia wodą dedykowana jest fabrykom i przedsiębiorstwom produkującym wielkogabarytowe elementy. OMAX oferuje maszyny wielkie o zróżnicowanych powierzchniach stołu roboczego: od 8,5 x 2 m (model 80X JetMachining Center), przez 10 x 3 m (OMAX_120X-2), do 14 x 4 m (OMAX_60X-3). 

Na tegorocznych targach ITM Polska 2016 firma JetSystem prezentowała dwie maszyny OMAX WaterJets linii OMAX _60120 (www.omax.pl) oraz linii MAXIEM _1530 (www.maxiem.pl).

Polecamy: 

Zobacz profil firmy OMAX Poland na portalu Staleo.pl 

Zobacz profil firmy Jet System sp. z o.o. s.k. na portalu Staleo.pl 

Zobacz profil firmy MAXIEM Waterjets na portalu Staleo.pl 
Źródło: Staleo.pl, JetSystem  

 

Dodano 16.06.2016
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy