Szukaj w działach:

Wynajmuj, używaj i niczym się nie przejmuj!

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Usługa wynajmu odzieży roboczej i ochronnej jaką dostarcza CWS sprawdzi się w każdym zakładzie pracy i w każdej branży. Firma CWS zadba o jakość, wygodę i wygląd, dostarczy czyste, odbierze brudne… Jednym zdaniem: zdejmie problem z głowy!


Kiedy w firmie lub zakładzie pracy potrzebna jest odzież robocza, najczęściej po prostu się ją kupuje. Po zużyciu kupuje się kolejną – nawet kilka razy do roku. Rozwiązaniem mniej znanym, ekonomiczniejszym i zdecydowanie bardziej ekologicznym jest wynajem odzieży. 

CWS oferuje klientom innowacyjne i zrównoważone rozwiązania w zakresie wynajmu odzieży roboczej i ochronnej dla wszystkich branż. Jest to kompleksowa usługa, która zapewnia najwyższy komfort wszystkim odbiorcom: pracodawcy, zdejmując z niego odpowiedzialność za wyposażenie pracowników w funkcjonalną, zgodną z wymogami BHP i normami, zawsze gotową na czas odzież a pracownikom – bezpieczeństwo, wygodę podczas pracy, komfort i brak obowiązku samodzielnego prania. 

Jak wygląda serwis?

Klient otrzymuje od dostawcy usługi fachową pomoc i merytoryczne wsparcie od samego początku, czyli już przy wyborze optymalnego rodzaju odzieży. Odzież, powinna być dostosowana do stanowiska i rodzaju wykonywanej pracy. W ramach usługi pracownicy otrzymują kilka kompletów indywidualnie dopasowanych do swoich rozmiarów ubrań. Brudna odzież zabierana zostaje do prania. Prana jest zgodnie z określonymi standardami i procesami, następnie jest dokładnie przeglądana, w miarę potrzeb naprawiana, po czym odsyłana jest do klienta. 

Ważne jest również to, aby odzież zapewniała pracownikom pełne bezpieczeństwo. Musi być w tym celu właściwie serwisowana. Dlatego w swoich pralniach CWS stosuje certyfikowane procesy pralnicze oraz kontroluje liczbę prań. Daje to klientowi pewność, że odzież CWS przez czas użytkowania jest bezpieczna i zachowuje swoje funkcje ochronne.

Przestój na produkcji z powodu braku odzieży roboczej czy ochronnej pracownika, to najgorszy scenariusz dla pracodawcy, który teraz może spokojnie przekazać ekspertom odpowiedzialność za dostarczanie czystej odzieży na czas oraz jej kompleksową pielęgnację i naprawy.

cws pralniceOdzież robocza i ochronna

Najlepsza odzież robocza, oprócz tego, że jest indywidualnie dobrana do pracownika jak i branży, to taka, którą pracownicy lubią nosić. Chociaż odzież robocza powinna przede wszystkim zabezpieczać przed zabrudzeniami i uszkodzeniami ciała, jednak sami użytkownicy doceniają, kiedy jest wygodna w użytkowaniu, idealnie dopasowana i przewiewna.

CWS oferuje wiele kolekcji odzieży roboczej, przeznaczonych dla pracowników różnych branż, począwszy od przemysłu ciężkiego, motoryzacyjnego, spożywczego czy chemicznego po sieci handlowe. 

Kolekcje te charakteryzują się niezwykłą trwałością oraz zapewniają wiele praktycznych udogodnień takich jak duża liczba kieszeni, elastyczne wstawki pozwalające swobodnie pracować w różnych pozycjach, czy też kieszenie na nakolanniki. 

Wygoda, komfort i trwałość odzieży to cechy, o których powinien pamiętać każdy, kto w firmie zajmuje się zakupem odzieży roboczej. Pamiętajmy, że zarówno obecni jak i potencjalni pracownicy oceniają firmę między innymi po jakości dostarczanej im odzieży.

Firma CWS posiada również szerokie portfolio certyfikowanej odzieży ochronnej - od tej zapewniającej wysoką widzialność, poprzez odzież spawalniczą, odzież chroniącą przed wysokimi temperaturami, aż po tę noszoną w trudnych warunkach atmosferycznych.

Warto zwrócić uwagę na kolekcje CWS przeznaczone dla spawaczy. Firma oferuje zarówno odzież 1 jak i 2 klasy spawalniczej. Jedną z bardziej popularnych kolekcji jest kolekcja Alpha Welding 2. Odzież wykonana jest z trudnopalnej bawełny i poliestru, jest nie tylko odporna na ogień, ale i oddychająca. Przeznaczona do eksploatacji w ekstremalnych warunkach, zapewnia użytkownikom efektywną ochronę przed gorącem.

 

CWS odzież dla spawacza

 


Nie zapominajmy, że dla wielu firm ważny jest również atrakcyjny i wizualnie jednolity wygląd całego zespołu, dlatego cenią sobie możliwość doboru odzieży w takich samych kolorach i o tym samym wzornictwie, co wpływa na harmonijny wygląd pracowników. Dodatkowo, każda sztuka odzieży, na życzenie klienta może być wyposażona w logo firmy lub emblematy z nazwiskiem pracownika. 

Czy warto korzystać z usług CWS?

Oczywiście każdy musi odpowiedzieć na to pytanie sam. Ale świadomość, że zespól jest zaopatrzony w zgodną z normami, funkcjonalną, ale i elegancką odzież, która zapewnia pracownikom całkowite bezpieczeństwo, jest regularnie serwisowana i dostarczana na czas, pozwala managerom całkowicie skupić się na swoich zadaniach. 

Czy wiesz, że:

  • Na naszym kontynencie codziennie ponad 1,5 miliona pracowników korzysta z odzieży roboczej i ochronnej CWS. Firma dostarcza ją do ponad 30 branż.
  • Serwisowanych jest ponad 2 miliony sztuk zrównoważonej odzieży.
  • Każdego roku naprawianych jest około 5 milionów jej sztuk.
  • 55% ubrań poddawanych jest recyklingowi lub ponownie wykorzystywanych po zużyciu.
 

Więcej informacji na stronie: www.cws.pl

 

Źródło: CWS


CWS-boco Polska Sp. z o.o.
Rokicińska 156 b
92-412 Łódź
+48 42 683 97 76
POWIĄZANE
Cleaning Expo - branża utrzymania czystości spotka się w Poznaniu Czerpanie wiedzy od profesjonalistów z branży utrzymania czystości może doprowadzi...
Linia z zastosowaniem urządzeń NOYEN Ekspert C i NOYEN Metrics W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem elektromobilności klient NOYEN, odlewnia ...
Neutralne węglowo dozowniki Tork Tork jako pierwsza marka w Europie ogranicza i kompensuje emisję dwutlenku węgla w całym ...
Ekologiczna myjka do części MEWA Bio-Circle Bez względu na to, czy chodzi o warsztat, czy o zakład produkcyjny, w zakresie ekologiczn...
Oszczędzaj z czyściwami wielokrotnego użytku W obszarze usuwania odpadów istnieje szereg przepisów i rozporządzeń, kt&oa...
Mewa dla zrównoważonego rozwoju Przemysł 4.0 oferuje wiele opcji w zakresie technologicznych rozwiązań, także dla lepszej...
Partnerzy