Szukaj w działach:

Przygotowania do jesiennego cyklu STOM trwają

 

wystawca dig świtała stom 2020


Zorganizowany w ubiegłym roku, po raz pierwszy jesienią przemysłowy cykl spod znaku STOM okazał się sukcesem. Mimo ograniczeń pandemicznych firmy oceniły uczestnictwo jako efektywne, wszyscy podkreślali także dbałość, z jaką Targi Kielce podeszły do kwestii bezpieczeństwa. Trudno przewidzieć, jak sytuacja będzie się przedstawiała tej jesieni, ale „Przemysłowa Wiosna” udowodniła, że zwłaszcza w kryzysie warto stawiać na targi.

Targi Kielce i „Przemysłowa Wiosna” są od lat światową platformą spotkań całej branży maszynowej. W skład cyklu wchodzą: Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, Obróbki Blach i Cięcia STOM BLECH & CUTTING, Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER, Salon Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS, Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO, Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER, Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE, Targi Elektroniki i Automatyki TEiA oraz Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESY a także Dni Druku 3D. Nawet w roku pandemii wydarzenie, mimo, że w innym terminie musiało się odbyć. I jak podkreślali wystawcy, wzięcie udziału w Przemysłowej Wiośnie jesienią okazało się doskonałym posunięciem.


- Jesteśmy, ponieważ jest to najlepsza możliwość, żeby spotkać się z dotychczasowymi klientami i poznać nowych, potencjalnych klientów. Jest to też najlepsze miejsce do tego, by zaprezentować swoje produkty, nowości zawarte w ofercie, pracujące maszyny - tak udział firmy DIG ŚWITAŁA w Targach STOM 2020 podsumowała Marzena Rosa.

 

yaskawa stom 2020


Warto zaznaczyć, że firma DIG już zgłosiła się na jesienne targi. Obok niej swój udział potwierdziły także między innymi: TRUMPF Polska, CNC-PROJEKT, Centrum Maszyn CNC, ITALTEC, SERON, BTC Maszyny Stolarczyk, PAX, METAL-TECHNIKA, FANUC Polska, Centrala Handlu Maszynami, TECHNOLOGIE FORMOWANIA METALI , TBI Technology, BOSCHERT POLSKA, CLOOS POLSK, GROB POLSKA, POL-WELT, ZDT TOP PORĘBA, BEKA-MAK MAKINA SANAYI VE TICARET, Fabryka Narzędzi GLOB, oraz HAIMER.

Cykl przemysłowych wystaw w Targach Kielce co roku uzyskuje także ważne, merytoryczne wsparcie. Partnerem technologicznym Przemysłowej Wiosny po raz kolejny została firma SIAD, natomiast Salon Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS po raz kolejny wystartuje razem z firmą YASKAWA. 

Po raz kolejny wystawy odbędą się nie jak zawsze wiosną, ale jesienią w dniach od 19 do 21 października. Kielecki ośrodek udowodnił już w zeszłym roku, że nawet w trudnych czasach pandemii potrafi zrobić bezpieczne i dobre targi. 


--> Więcej o STOM-TOOL na Staleo.pl


Źródło: Targi Kielce
Redaktor: MRR

Dodano 15.03.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy