Szukaj w działach:

Najbardziej energetyzująca edycja Evertiq EXPO

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Już 12 czerwca w Krakowie, z nową energią, wystartują jedne z najpopularniejszych targów dla branży elektronicznej - Evertiq Expo.


Hasłem przewodnim tegorocznej edycji będą „Technologie Przyszłości”, a gościem specjalnym – dr Maciej Kawecki, popularyzator technologiczny i autor kanału This is IT na YouTube’ie, który opowie o (r)ewolucji AI. Nowością dla projektantów, producentów i dystrybutorów elektroniki z całego świata oraz wszystkich pasjonatów nowych technologii, którzy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, będzie panel dyskusyjny „Dlaczego Polska?”, poświęcony rozwojowi rodzimej myśli technologicznej. 

 


Polska staje się ważnym punktem na mapie rozwoju międzynarodowej branży elektronicznej, a Kraków z roku na rok przyciąga coraz więcej renomowanych przedsiębiorstw stawiających na innowacje technologiczne. Dlatego jestem podekscytowany, mogąc zaprosić wszystkich uczestników tegorocznej edycji targów Evertiq Expo w Krakowie na pierwszą debatę o najbardziej perspektywicznych kierunkach rozwoju polskiej myśli technologicznej i o tym, co w największym stopniu przyciąga do Polski zagranicznych inwestorów. Panel poprowadzi dr Maciej Kawecki, który jest pasjonatem nowych technologii oraz popularyzatorem polskich innowacji - mówi Daniel Myrtenblad, project manager Evertiq Expo.

 

Targi w Krakowie potrwają od godz. 9.00 do 16.00. Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja, podczas której wystąpi gość specjalny - Maciej J. Nowakowski, Dyrektor Operacyjny Polskiej Platformy Technologicznej Fotoniki. Opowie on o dynamicznie rozwijającym się polskim przemyśle fotoniki i mikrolektroniki, które tworzą coraz widoczniej zarysowany, innowacyjny ekosystem. 

Atrakcją tegorocznej edycji Evertiq Expo w Krakowie będzie także prezentacja wynalazków i nowatorskich rozwiązań opracowanych przez Sekcję Rakiet AGH Space SySTems & Balony Stratosferyczne z Akademii Górniczo-Hutniczej, która stworzyła kompaktowy system awioniki dla rakiet sondujących. Uczestnicy będą mogli również dowiedzieć się więcej o module do hodowli komórek in vitro do badań nad mikrograwitacją oraz systemie podtrzymywania życia w warunkach lotu rakiety. 

W przerwach pomiędzy oglądaniem ekspozycji, w której uczestniczyć będą czołowi dystrybutorzy i producenci sprzętu elektronicznego odbędą się wykłady prowadzone m.in. przez Macieja Kaźmierczaka z Comarch S.A. i Rafała Maślankę z firmy Fitech. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli podnieść swoje kwalifikacje pod okiem specjalistów z Infineon Technologies, Tespolu czy Sowy Electronics (we współpracy z MEK Marantz Electronics). 

Zwieńczeniem najnowszej edycji Evertiq Expo w Krakowie będzie przedstawienie niezależnego rankingu dziesięciu największych globalnych dystrybutorów elektroniki. 

Udział w targach w roli uczestnika jest bezpłatny. Aby dołączyć do wydarzenia, wystarczy zarejestrować się pod linkiem: https://evertiq.pl/expo/KRK2024_visit. 

Patronat nad wydarzeniem objęli: miesięcznik „Napędy i Sterowanie”, magazyn Przedsiębiorcy@eu, Klub Integracji Europejskiej, Staleo.pl, Zrobotyzowany.pl, portal Mikrokontroler, a także czasopisma i portale: elektrotechnikAUTOMATYK oraz MM Magazyn Przemysłowy.

 

Źródło: Evertiq AB

 

POWIĄZANE
Remmert - we make material flow Remmert - WE MAKE MATERIAL FLOWRemmert oferuje rozwiązania w ramach wszystkich system&oacu...
Akademia Formy Wtryskowej. Moduł IV Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa zaprasza do udziału w szkoleniu: Akademia...
Elektromobilność na Targach Elektrotechnika 2019 Wraz ze stopniowym rozwojem branży elektromobilnej rośnie także zapotrzebowanie na inwest...
Targi ANTYCOVID EXPO w sieci Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne ANTYCOVID EXPO z...
Odporna powłoka przeznaczona na formy wtryskowe Oerlikon Balzers, światowy lider w technologiach powierzchniowych, prezentuje BALINIT MOL...
Przejście z SAP do proALPHA ERP W kwietniu 2023 system ERP proALPHA zastąpił dotychczas wykorzystywane rozwiązanie SAP w ...
Partnerzy