Szukaj w działach:

Technologie kształtujące przemysł

 

Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech
 

Wkrótce w Arche Hotel w Warszawie odbędzie się 8. edycja Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech, podczas którego eksperci odpowiedzą na pytania związane ze zmieniającym się środowiskiem produkcyjnym w Polsce.

Tematem przyświecającym zbliżającemu się kongresowi jest zmiana jako pojęcie wielowymiarowe. W dniach 23-24 września 2019 r. uczestnicy będą mieli szansę na zapoznanie się z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z sektorem produkcyjnym. Wydarzenie od lat łączy przedstawicieli kluczowych firm produkcyjnych oraz dostawców rozwiązań. Jesiennej edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech będzie towarzyszyć AI & Big Data Congress. W trakcie części wspólnej spotkania przedstawione zostaną tematy związane z szeroko rozumianym pojęciem zmiany, nowe możliwości wykorzystania danych w związku z rozwojem technologii 5G, strategie zarządzania oraz wyzwania, które stoją przed właścicielami, managerami oraz pracownikami rozwijających się firm.

Istotnym aspektem 8. edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech jest dopasowanie tematów, tak aby każde przedsiębiorstwo, niezależnie od wielkości czy specyfiki produkcji, znalazło zagadnienia odpowiednie dla siebie. Członkowie Rady Programowej, przedstawiciele zarządów największych firm produkcyjnych oraz specjaliści w zakresie produkcji i nowych technologii, wyszczególnili aktualne zagadnienia istotne dla małych, średnich i dużych firm, tak aby produkcja mogła przebiegać w sposób nowoczesny, efektywny, ekologiczny i oszczędny. Trzy główne tematy wybrane przez Radę Programową skupiają się na zmianach w strategiach marketingowych na przestrzeni lat, factory 4.0 oraz zrównoważonym rozwoju w kontekście napędzania innowacji. Poszczególne tematy takie jak budowanie zaufania poprzez efektywną komunikację, wykorzystanie automatyki przemysłowej oraz bezpieczeństwo informatyczne zostaną omówione podczas debat z udziałem ekspertów. Będzie także możliwość rozwinięcia dyskusji oraz networkingu w mniejszych grupach podczas sesji round tables.

Agenda spotkania została ukształtowana przez Radę Programową pod okiem Przewodniczącego Dariusza Piotrowskiego, VP, Dyrektora Generalnego, Dell Technologies Polska oraz Wiceprzewodniczącego Wojciecha Klimka, Członka Zarządu ds. Produkcji firmy FAKRO. Jesienna edycja Forum będzie doskonałą okazją do zapoznania się z szerokim spektrum interesujących tematów, praktycznych strategii i czołowych przedstawicieli sektora produkcyjnego. To wydarzenie, którego nie można przegapić.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ JUŻ DZIŚ
W Forum wezmą udział m.in.:

 • Jan Kolański, Prezes Zarządu, Colian
 • Henryk Orfinger, Wiceprezes Zarządu, Dr Irena Eris
 • Robert Rudnicki, Prezes Zarządu, Fabryka Cukierków „Pszczółka”
 • Waldemar Sławiński, Supply Chain Senior HR Manager, Grupa Żywiec
 • Andrzej Soldaty, Prezes Zarządu, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości
 • Stefan Życzkowski, Prezes Zarządu, ASTOR
 • Tomasz Haiduk, Prezes Zarządu, Instytut Industry 4.0
 • Konrad Marchlewski, CFO, Atlas.

PROGRAM FORUM

- „Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech jest świetną okazją do poznania najnowszych trendów z całego świata w dziedzinie rozwiązań technologicznych dla przemysłu. Gromadzi najcenniejszych ekspertów-praktyków przemysłu. Zarówno tych, którzy używają, jak i tych, którzy wdrażają te rozwiązania. To naprawdę ciekawe miejsce, gdzie w przystępny i szybki sposób można dowiedzieć się wiele o wszystkich najnowszych trendach" - po Marek Moczulski, Prezes Zarządu, Bakalland S.A.

Wydarzenie jest realizowane w ramach działalności MMC Polska, firmy organizującej prestiżowe kongresy, konferencje, warsztaty oraz szkolenia biznesowe dedykowane specjalistom, kadrze menadżerskiej oraz zarządom firm.

Więcej informacji na temat Forum Nowoczesnej Produkcji. IndstryTech można znaleźć za pośrednictwem oficjalnej strony kongresu: www.forumprodukcji.pl oraz profili społecznościowych na portalach Facebook, Twitter oraz LinkedIn.


Więcej o 8. Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech na Staleo.plŹródło: MMC Polska, Staleo.pl

Dodano 11.09.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy