Szukaj w działach:

Robotyzacja łączy technologie, żużel łączy pokolenia

Robotyzacja łączy technologie, żużel łączy pokolenia


O zasadach fair play w biznesie i na torze wyścigowym, wspólnych sukcesach oraz rynkowych trendach rozmawiali liderzy z branży automatyki przemysłowej podczas wyjątkowego spotkania zorganizowanego przez KUKA Polska w Lesznie, 27.06.2019 r. 

W czwartkowy poranek przy Stadionie im. Alfreda Smoczyka rozpoczął się event, w którym wzięli udział zaproszeni partnerzy oraz uczestnicy związani z nowymi technologiami w przemyśle. Oficjalną część spotkania rozpoczęli reprezentanci organizatora imprezy Adrian Sobkowiak i Marcin Lis, wyjaśniając, w jaki sposób robotyzacja dzisiejszych zakładów produkcyjnych może wpływać na poprawę ich wydajności. Następnie przedstawiciele firm partnerskich: Trasko Automatyka, Beckhoff, Siemens, Erowa, Oberon 3D, Techvitas omawiali poszczególne rozwiązania, które w realny sposób przekładają się na poprawę pracy w fabrykach.

Pomiędzy merytorycznymi wystąpieniami partnerów, goście specjalni, Dominik Kubera z Kubera Racing Team, wprowadzali uczestników w pełen mocnych wrażeń świat speedwaya. Począwszy od omówienia najważniejszych kwestii związanych z tą dyscypliną, przez ciekawostki techniczne skierowane do inżynierów, a skończywszy na efektownym pokazie umiejętności sportowych na torze stadionu Alfreda Smoczyka. Zawodnicy z pewnością zyskali kilkudziesięciu wiernych kibiców, a sam żużel nowych fanów. 

Nie bez powodu KUKA połączyła wydarzenie branżowe z atrakcjami sportowymi. Poprzez wsparcie młodych sportowców, polski oddział firmy pokazuje jak umiejętnie połączyć technologię z pasją. Jako jedni z liderów w branży, reprezentanci KUKA wiedzą, że w talenty trzeba inwestować, pomagać im się rozwijać, osiągać kolejne sukcesy. Kubera Racing Team to nasza polska sportowa wizytówka na arenie międzynarodowej. Warto umożliwić im realizację zamierzonych celów.

Spotkanie w Lesznie bez wątpienia można zaliczyć do udanych wydarzeń w kalendarzu KUKA Polska. To na pewno nie ostatnia taka inicjatywa. Bo podobnie jak w sporcie, tak w przemyśle, sukces gwarantują tylko dobre decyzje, zaangażowanie i inwestycja w rozwój. 


Źródło: KUKA

Dodano 03.07.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy