Szukaj w działach:

Przemysł 4.0 okiem ekspertów

 

Przemysł 4.0 2019 prelekcja
 

9 kwietnia 2019 r. specjaliści z branży przemysłowej spotkali się w trakcie kolejnej edycji konferencji Przemysł 4.0 zorganizowanej przez magazyn „Control Engineering Polska”. 

Uczestnicy konferencji rozmawiali o przemysłowym internecie rzeczy (IIoT), fabryce przyszłości, wykorzystaniu technologii Big Data, a także bezpieczeństwie w sieci. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa, w której uczestniczyły firmy, uznani dostawcy technologii oraz produktów związanych z nowoczesną produkcją.

Pełna relacja z tego wydarzenia znajduje się na stronie www.przemysl40.eu 
Po zakończeniu Konferencji Przemysł 4.0 odbyła się ceremonia wręczenia nagród w konkursach „Produkt Roku 2018” organizowanych przez redakcje magazynów „Control Engineering Polska” i „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu”. Goście wydarzenia mogli zobaczyć, które ze zgłoszonych do konkursu w minionym roku produkty zyskały uznanie w oczach Jury i czytelników obu magazynów. W ceremonii wręczenia wyróżnień uczestniczył Michael Majchrzak wydawca obu pism i ich redaktorki naczelne. 

Konkurs „Produkt Roku 2018” zorganizowany przez magazyn „Control Engineering Polska” odbył się już po raz 16. Tytuł „Produkt Roku” przyznano w 19 kategoriach, wybierając spośród ponad 250 zgłoszonych produktów. Wzięło w nim udział ponad 150 firm, a głosy oddało ponad 1500 osób. 

Wszystkim laureatom konkursu można zobaczyć na stronie www.controlengineering.pl/produkt-roku-2018-fotorelacje

W konkursie zorganizowanym przez magazyn „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu” także ponad 150 firm zgłosiło ponad 250 produktów, które konkurowały w 17 kategoriach. Głosy oddało również blisko 1500 czytelników. Była to już 14. edycja tego konkursu. 


Źródło: Trade Media International, Zrobotyzowany.pl

Dodano 11.04.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy