Szukaj w działach:

ITM Polska z dedykowaną ścieżką zwiedzania

 

Dedykowane ścieżki zwiedzania na ITM Polska
Fot.: Międzynarodowe Targi Poznańskie  

Nowością tegorocznej edycji targów ITM Polska, MODERNLOG, 3D Solutions oraz Focast, które odbędą się w dniach 5-8 czerwca br. będą dedykowane ścieżki zwiedzania. 

Założeniem „ścieżki” jest to, by zwiedzający pod pieczą wykwalifikowanych przewodników odwiedzili stoiska firm, których oferta produktowa zawiera najnowsze technologie dla zintegrowanego przemysłu. Podczas zbliżającej się edycji zorganizowane zostaną dwie dedykowane ścieżki:

 • Druku 3D w przemyśle - organizator do udziału zaprasza wystawców związanych z branżą druku 3D, producentów i dystrybutorów drukarek i skanerów 3D, dostarczający technologie obróbki powierzchni oraz usługodawców.
 • Na drodze do Przemysłu 4.0. - organizator do udziału zaprasza firmy posiadające maszyny, urządzania, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0.

ZOSTAŃ PARTNEREM DEDYKOWANEJ ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA

O tym, jak zrodził się pomysł na tegoroczną nowość, odpowiada Joanna Kucharka, dyrektor targów ITM Polska. 

- „Inteligentna fabryka, wirtualna rzeczywistość, Internet rzeczy - wszystkie te czynniki stały się już integralną częścią dzisiejszego przemysłu. Cyfryzacja i integracja procesów przemysłowych przeniosła się z wizji do rzeczywistości, a czwarta rewolucja ruszyła pełną parą. Ta wycieczka przedstawi najnowsze technologie dla zintegrowanego przemysłu, oferując doskonałą okazję do zaprezentowania rozwiązań dla „samodzielnie zaprogramowanych” produktów, a także dla zindywidualizowanej masowej produkcji i maszyn, które mogą komunikować się ze sobą za pomocą czujników”.

- „Targi Skanu i Druku 3D to unikalne przedsięwzięcie będące doskonałą okazją podjęcia współpracy biznesowej między dostawcami technologii druku 3D a odbiorcami produktów, które powstają w tej technologii- firmami, które myślą o implementacji technologii przyrostowych w swoich przedsiębiorstwach. Trasa ta ma na celu zaprezentowanie produktów dopasowanych do klienta - wystawców całego bloku targów wykorzystujących oraz posiadających w swojej ofercie technologie przyrostowe” -podkreśla Mateusz Nowakowski, odpowiadający za targi 3D Solutions.


Więcej  o Targach ITM Polska 2018 na Staleo.pl


Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Dodano 12.04.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy