Szukaj w działach:

Konferencja dla utrzymania ruchu - zapisy trwają

 

Axon Media Zielona Góra Niezawodność i utrzymanie ruchu w produkcji
Fot.: Axon Media  

29 marca 2017 roku w Zielonej Górze odbędzie się spotkanie łączące merytoryczną wiedzę niezależnych specjalistów z praktycznymi przykładami z obszaru sprawnego zarządzania parkiem maszynowym.

Konferencja Techniczna „Niezawodność i utrzymanie ruchu w produkcji”, uzupełniona będzie warsztatami, które umożliwią przedstawicielom zakładów produkcyjnych zapoznanie się oraz przetestowanie najnowszych produktów i rozwiązań dedykowanych działom Utrzymania Ruchu.

Jednodniowe szkolenie dedykowane jest osobom biznesowo związanym z obszarem Utrzymania Ruchu, odpowiedzialnych za sprawne i bezpieczne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego, m.in. pracowników pionu technicznego, produkcyjnego, jakości, serwisu, zakupów, badań oraz rozwoju, jak również prezesów, właścicieli i dyrektorów wykonawczych zakładów produkcyjnych ze wszystkich gałęzi przemysłu.
 

Axon Media Katowiece Niezawodność i utrzymanie ruchu w produkcji
Fot.: Axon Media 

Konferencję poprowadzą specjaliści, mający doświadczenie we wdrażaniu pewnych rozwiązań UR i podzielą się wiedzą z zakresu efektywnych narzędzi wspomagających osiągnięcie najwyższych standardów produkcji.


Uzupełnieniem paneli prelekcyjnych oraz warsztatów będą stoiska wystawiennicze najważniejszych firm z branży maintenance. 

Zapisy trwają do 20 marca 2017. 

FORMULARZ REJESTRACYJNY


Więcej o konferencji na Staleo.pl:
 Źródło: Axon Media
 

Dodano 15.03.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy