Szukaj w działach:

Efektywne targi STOM 2020

Tegoroczny salon STOM, EXPO-SURFACE, CONTROL-STOM, KIELCE FLUID POWER, WIRTOPROCESY, SPAWALNICTWO, STOM-Robotics, Targi TEiA oraz DNI DRUKU 3D zgromadziły przez 3 targowe dni blisko kilka tysięcy zwiedzających.

Wystawcy zgodnie podkreślali, że mimo iż nie była to tak liczna ilość jak zazwyczaj, to zwiedzający byli bardzo konkretni, a rozmowy na stoiskach przyniosły zamierzone efekty. 

Na targach  prezentowały się najważniejsze firmy oferujące narzędzia skrawające i oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, pojawili się producenci maszyn do obróbki blach oferujące najwyższej klasy maszyny i urządzenia. Można było także zobaczyć wiodących producentów maszyn do cięcia. Licznie reprezentowana była branża poświęcona technologii szlifowania. W ofercie prezentowane były także maszyny, urządzenia i akcesoria spawalnicze, nie zabrakło również przemysłowych robotów technologiom antykorozyjnym oraz ochronie powierzchni w tym roku również obfitowały w ciekawe produkty.

Bogatą ofertę prezentowali wystawcy z zakresu pneumatyki, hydrauliki, napędów, sterowań i przemysłu pomiarowego. Większość maszyn i urządzeń prezentowana była podczas pracy, co jest ogromnym atutem kieleckich targów.
Na zainteresowanie swoją ofertą nie mogli narzekać także wystawcy wydarzenia poświęconego robotom przemysłowym – STOM-ROBOTICS.

StaleoTV
https://staleo.pl/z-kraju-i-ze-swiata/video
Kalendarium
https://staleo.pl/business/imprezy-branzowe
Kooperator Staleo.pl
https://staleo.pl/kooperator-wyslij-zapytanie
Katalog firm Staleo.pl
https://staleo.pl/katalog-firm

Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy