Szukaj w działach:

Wyzwania nowoczesnej produkcji

Jesienna edycja Forum Nowoczesnej Produkcji to wydarzenie podczas którego debatowano na temat dostosowywania się do nieustannie zmieniających się realiów. Podczas Forum orgaznizatorzy jak i prelegenci skupiają się na najbardziej kluczowych elementach, które decydują o sukcesie biznesowym przedsiębiorstw produkcyjnych: optymalizacji procesów produkcji i kosztów działalności, efektywnemu zarządzaniu strukturą, zasobami ludzkimi i surowcowymi, nastawieniu na jakość. Te obszary działalności w szczególności mogą być wspomagane poprzez najnowsze, dedykowane rozwiązania i narzędzia informatyczne.

Forum jest odpowiedzią na najbardziej aktualne pytania związane z branżą nowoczesnej produkcji: Czy transformacja 4.0 dotyczy tylko największych firm? Jak ze zmianami radzą sobie małe przedsiębiorstwa? Jak przygotować się do zmian? W jaką technologię warto inwestować? Od czego zacząć? 

Nowatorska formuła Kongresu oparta o sesje round tables oraz 34 wybitnych ekspertów w roli prelegentów, przyciągnęło wielu pasjonatów interesujących się nowoczesną produkcją. Wraz z równolegle odbywającym się wydarzeniem o rynku energetyki, zdaniem organizatora Kongres przyciągnął ponad 600 uczestników w ciągu dwóch dni. 

W roli prelegentów VI edycji Forum Nowoczesnej Produkcji wystąpili m.in.: Dorota Dębińska-Pokorska, Mateusz Amroziński, Wiesław Gorzelak, Adam Holewa, Marcin Jadczyk, Wojciech Klimek, Artur Zawadzki i Andrzej Soldaty.

Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy