Szukaj w działach:

DoubleRek10 i JP8725 Nikko Tools do frezowania

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


W oczekiwaniu na publikację nowego katalogu, Nikko Tools, marki włoskiej firmy Sorma S.p.a., kontynuuje swoją politykę ciągłych innowacji i wprowadza dwa nowe produkty do frezowania: DoubleRek10 i nowy JP8725.

DoubleRek10: wszechstronny, mały, ale potężny

DoubleRek10 to nowa, dwustronna płytka z czterema ostrzami o grubości 10 mm do precyzyjnego systemu frezowania pod kątem prostym o tej samej nazwie, DoubleRek. 

Wprowadzenie tej płytki umożliwia tworzenie korpusów już od Ø16, znacznie poszerzając wybór do Ø125, otwierając tym samym drogę do nowych możliwości zastosowań. Płytki są dostępne w ośmiu różnych gatunkach węglików, są pokryte zarówno metodą PVD, jak i CVD, dzięki czemu DoubleRek jest systemem o wysokiej wydajności, który jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagającą obróbkę

Zaprojektowany do uniwersalnych zastosowań, DoubleRek10 oferuje wszystkie zalety większego odpowiednika płytki, począwszy od wysokiej precyzji w realizacji obróbki pod kątem prostym. Cztery krawędzie skrawające płytki dwustronnej optymalizują stosunek kosztów do krawędzi, czyniąc ją bardzo konkurencyjną. 

Duży kąt natarcia zapewnia płynne cięcie i doskonałe wykończenie obrabianych powierzchni, a powierzchnia szlifowana i wiper zapewniają doskonałe wykończenie powierzchni.

Dzięki znacznym powierzchniom styku płytki z korpusem frezu, co ułatwia ustawianie płytki, system frezowania Nikko Tools jest bardzo solidny i stabilny.

Dostępne jest przedłużenie zwiększające wysięg ponad 10xD, rozszerzając tym samym możliwości zastosowania systemu DoubleRek.

Aby poznać wszechstronność systemu frezowania Nikko Tools, dostępny jest zestaw promocyjny, który zawiera 5 korpusów frez i 20 płytek DoubleRek10 (https://www.nikkotools.com/promo/)

JP8725 Nikko Tools do frezowania


JP8725, nowy stopień do frezowania stali

JP8725 to nowy stopień Nikko Tools do frezowania stali, odpowiedni do czynności wykańczających i częściowo wykańczających.

Charakteryzuje się nowym, drobnoziarnistym podłożem z twardego metalu, które w połączeniu z najnowszym rodzajem powłoki zapewnia wysoką stabilność we wszystkich zastosowaniach frezowania szerokiej gamy materiałów ISO P, również o wysokiej twardości, do 50 HRC.

Mocną stroną JP8725 jest zastosowanie nowej technologii do fazy wiązania powłoki, która zmniejsza efekt peel off, poprawiając wydajność wkładek nawet w najtwardszych stalach. Porównanie z poprzednimi generacjami stopni w rzeczywistości pokazuje wzrost o około 30%. Na koniec należy podkreślić charakterystyczny złoty kolor JP8725, który na pierwszy rzut oka ułatwia identyfikację zużycia.

JP8725 jest dostępny dla wszystkich systemów frezowania Nikko, w tym DoubleRek pod kątem prostym w nowym rozmiarze 10.

 

Źródło: Nikko Tools, Sorma SPA

Sorma Spa
Via Don F. Tosatto 8
30174 Venezia Mestre
+39-0412388911
POWIĄZANE
Programowanie maszyn wielokanałowych ze skrętnym wrzecionem frezarskim Webinar Abplanalp - programowanie maszyn wielokanałowych ze skrętnym wrzecionem frezarskim...
Tokarki firmy Biglia w ofercie APX Firma APX Technologie jest spółką działająca w branży sprzedaży obrabiarek CNC ora...
Bydgoski Klaster Przemysłowy z nagrodami! Działania Bydgoskiego Klastra Przemysłowego są zauważane i doceniane, czego efektem jest ...
Webinary z ekspertami FANUC Już 30 marca 2021 roku rozpocznie się nowy cykl webinarów FANUC pt. „LEVEL U...
Raport Frezarki CNC i Centra obróbcze - przegląd rynku 2020 Frezowanie CNC to jeden z procesów obróbki skrawaniem, proces obróbk...
Zrobotyzowane cele do obróbki metali OmniVance™ Kładąc podwaliny pod fabrykę przyszłości, firma ABB podczas targów Automatica 2022...
Partnerzy