Szukaj w działach:

Zawiasy norelem do montażu wewnętrznego

Zawiasy norelem do montażu wewnętrznego

Zawiasy firmy norelem do montażu wewnętrznego dają inżynierom nowe możliwości projektowania.

Firma norelem, specjalizująca się w standardowych komponentach do budowy maszyn i urządzeń, wprowadziła nową serię „niewidocznych” zawiasów montowanych wewnątrz ramy drzwi, oferując inżynierom większy wybór i większy potencjał projektowy.

Zawiasy umieszczone w ramie są całkowicie niewidoczne z zewnątrz,  mogą być montowane po prawej lub lewej stronie, a także pionowo lub poziomo, aby pasowały do ​​wszystkich zastosowań. Dzięki płaskiemu profilowi ​​można zaoszczędzić miejsce, co ma kluczowe znaczenie przy montażu w obudowie. Dodatkową zaletą jest fakt, że ich „niewidzialność” zmniejsza ryzyko włamań i obrażeń. Portfolio produktów norelem obejmuje już szeroką gamę zawiasów aluminiowych i metalowych, w tym modele z regulowanym tarciem i momentem obrotowym, a także z zatrzaskami / zatrzaskami o kątach otwarcia do 270 °.

Nowe zawiasy wewnętrzne do instalacji „niewidocznych” stanowią znaczne rozszerzenie oferty i mogą być stosowane do nakładania i wkładania drzwi, a także pokryw, luków, klap itp. Są one dostępne w trzech różnych wersjach z kątami otwarcia 90 °. 110 ° i 125 °. Zawiasy o kącie otwarcia 90 ° i 125 ° są dostępne w stali i stali nierdzewnej, natomiast wersja o kącie otwarcia 110 ° jest wzmocnioną wersją wykonaną ze stali. Wszystkie wersje zawiasów można zamówić bezpośrednio w THE BIG GREEN BOOK - katalogu Norelem z 45 000 standardowych komponentów, który stanowi kompendium wiedzy dla inżynierów.

- "Zawiasy są kluczowym elementem zestawu narzędzi projektanta. Dzięki nowej serii do montażu wewnętrznego oferujemy większy wybór i możliwość wyboru idealnego zawiasu do konkretnego zastosowania”- powiedział Marcus Schneck, dyrektor generalny norelem.


Redaktor: MR
Źródło: norelem


Dodano 26.03.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy