Szukaj w działach:

GADE wprowadza na rynek nowość FASTERMADE

GADE wprowadza na rynek nowość FASTERMADE


GADE włoski producent pras krawędziowych i nożyc gilotynowych, opatentował i wprowadza na rynek nowość FASTERMADE.

Fastermade to nowy system kontroli kątów wiązki lasera, reprezentuje najnowszy stan wiedzy w tej dziedzinie i łączy technologię najbardziej uznanego producenta systemów laserowych w branży. Stworzenie nowego, zintegrowanego systemu, również dzięki specjalnie opatentowanemu rozwiązaniu inżynieryjnemu, pozwoliło na uzyskanie ostatecznego rozwiązania: FASTERMADE, który jest jedynym laserowym systemem kontroli kąta gięcia, który gwarantuje jednocześnie maksymalną precyzję oraz maksymalną prędkość.

GADE wprowadza na rynek nowość FASTERMADE


Specyfikacja systemu:

PRAKTYCZNY - Narzędzia Standardowe z wysprzęgleniem frontalnym do szybkiego i łatwego oprzyrządowania maszyny.

PRECYZYJNY - Nowy tryb wykrywania kąta gięcia zapewnia natychmiastowy pomiar.

BEZPIECZNY - System zapewnia natychmiastowe zatrzymanie maszyny w razie przypadkowej kolizji w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

FUNKCJONALNY - Obszar postoju zewnętrznego pozwala na wykorzystanie maksymalnej długości roboczej gięcia.

SZYBKI - Bardzo wysoka prędkość posuwu zapewnia bardzo krótkie czasy cyklu zarówno na krótkich jak i długich elementach.

INTELIGENTNY - Zintegrowane zarządzanie aktywnym hydraulicznym automatycznym systemem gięcia umożliwia kompensację odkształceń w czasie rzeczywistym wykrytych podczas gięcia w celu uzyskania maksymalnej jednorodności kąta gięcia na całej długości, niezależnie od charakterystyki i jakości użytego materiału.

GADE wprowadza na rynek nowość FASTERMADE


Charakterystyka systemu

SZYBKOŚĆ - Szybkość posuwu wózka wynosi 750 mm/sek

POMIAR - Pomiar przeprowadzony jest zarówno na przedniej, jak i tylnej krawędzi giętej blachy w jednym lub kilku punktach podczas tego samego gięcia.

BEZPIECZEŃSTWO - Zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, w tym UNI EN 349 i EN 12445.

PATENT - Opatentowany system, który gwarantuje maksymalną precyzję przy maksymalnej prędkości przy całkowitym i absolutnym bezpieczeństwie.

PRECYZJA - Gwarantowana precyzja w zakresie tolerancji 0,3 ÷ 0,4 stopnia.

JEDNORODNOŚĆ - Zintegrowany system z SYSTEMEM KOMPENSACJI AKTYWNEJ, który pozwala na uzyskanie jednorodności kąta gięcia na całej długości elementu niezależnie od rodzaju i jakości materiału oraz pozycji, w której jest on wykonany.

TECHNOLOGIA - Najnowsza technologia laserowa "DATA M" wykorzystuje wiązkę laserową rzucaną na krawędź wygiętego arkusza oraz kamerę wykrywając odbite punkty poprzez wysłanie ich do CNC maszyny, która przekształca je w narożniki.

GADE to wysokiej jakości maszyny do obróbki metali, ale również kompletna obsługa Klienta. Wszystkie działania związane produkcją maszyn są prowadzone we Włoszech: od projektowania, poprzez produkcję, aż do wprowadzenia produktu na rynek i serwis posprzedażowy.

Przedstawicielem na rynek Polski firmy GADE SRL jest DIG ŚWITAŁA.


Źródło: DIG ŚWITAŁA


Dodano 16.10.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy