Szukaj w działach:

Marcegaglia Poland - stal węglowa dla każdego

Marcegaglia Poland - stal węglowa dla każdego

Firma Marcegaglia Poland oferuje szeroką gamę wyrobów ze stali węglowej przeznaczonych dla każdego segmentu rynku.

Marcegaglia Poland jest polską spółką produkującą wyroby ze stali węglowej, należącą do wiodącej na świecie grupy przemysłowej Marcegaglia. Spółka osiąga obroty w wysokości ponad 5,5 miliarda euro rocznie oraz przetwarza 6,2 miliona ton stali w skali roku.

Zakład Marcegaglia Poland w Kluczborku oferuje najszerszą na świecie gamę precyzyjnych spawanych rur i profili ze stali węglowej, obejmującą wiele gatunków i wymiarów, zgodną z wymaganiami różnych sektorów przemysłu.

Marcegaglia_Poland_Kluczbork_Carbon


W kluczborskim zakładzie znajduje się również strefa poświęcona taśmom (zakres grubości 0,3–6,0 mm / szerokości 30,0–1500 mm / średnica zewnętrzna do 2150 mm / średnica wewnętrzna do 610 mm / waga maks. 9500 kg) i blachom (grubość 0,4–12,7 mm / szerokość 500–2000 mm / długość 350–18 000 mm) ze stali węglowej, produkcja obejmuje spersonalizowane wyroby, dopasowane do konkretnych wymagań każdego segmentu rynku: motoryzacyjnego, silników elektrycznych, regałów i mebli, wykrawania, sprzętu gospodarstwa domowego, grzejników, elektrycznych paneli sterowania, stali przeznaczonej do hartowania i ulepszania cieplnego.

System produkcyjny w Kluczborku jest doskonale wyposażony, a dostawy na rynek realizowane są dokładnie na czas. Przed- i posprzedażowe usługi znakomitej jakości świadczone są dla państw Europy Środkowej i Północnej (Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria, Estonia, Łotwa, Litwa, Szwecja, Finlandia).

Zakład Marcegaglia Poland w Praszce zajmuje się produkcją płyt warstwowych przeznaczonych na dachy i ściany, integrując europejską sieć z siedzibą we Włoszech. W wyspecjalizowanej strefie odbywa się produkcja i składowanie komponentów sprzętu gospodarstwa domowego.

Marcegaglia Poland może również uzyskać wsparcie produkcyjne od swojej włoskiej spółki matki, obejmujące zakres rozmiarów, tak aby odpowiedzieć na wszystkie potrzeby Klientów.

Cały zakres produktów znajduje się na stronie internetowej Marcegaglia Poland; wszystkie produkty i certyfikaty jakości i zgodności z normami produkcyjnymi przedstawione są tam z zachowaniem całkowitej przejrzystości.

Redaktor: MRR
Źródło: Marcegaglia Poland


Dodano 21.07.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy