Szukaj w działach:

Przewodnik po Targach TOOLEX 2019

 

Targi TOOLEX i Oilexpo 2019
 

W Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Silesia w dniach 1-3 października 2019 r. odbędą się Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, na których sukces i rozwój od lat wpływa obecność liderów rynku, wartościowych spotkań merytorycznych, a także licznych zwiedzający, poszukujący nowych opcji zakupowych.

Obecność ekspertów oraz wysoki wskaźnik zamówień realizowanych w wyniku spotkań na targach sprawia, że marka TOOLEX jest rozpoznawalna i ceniona w Polsce i na rynkach zagranicznych. Jak podkreśla Organizator, edycja 2019 jest imponująca: w Expo Silesia zaprezentuje się ponad 500 Wystawców i Współwystawców z 13 krajów z propozycją branżowych rozwiązań niemal 600 światowych marek.

--> LISTA WYSTAWCÓW TOOLEX 2019

Tegoroczna, dwunasta już edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, została objęta Patronatem przez liczne branżowe oraz rządowe instytucje, które od lat wspomagają targi merytorycznie. Udział w evencie biorą także liderzy z branży oraz przedstawiciele polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego i narzędziowego. Targi TOOLEX to również okazja do obserwacji ponad 450 maszyn w ruchu i nowości z sektora na 15 tysiącach metrów kwadratowych, natomiast najlepsze produkty ponownie będą walczyć w prestiżowym konkursie o medal Expo Silesia.

--> PLAN EKSPOZYCJI TARGOWEJ

Wśród tegorocznych nowości znajdą się m.in. centra obróbkowe CNC, pionowe, poziome i centra 5-osiowe, przecinarki taśmowe i tarczowe, a także frezy, płytki do toczenia i ściernice. Pojawią się także zintegrowane rozwiązania produkcyjne oparte na druku 3D, oprogramowaniu wspierającym procesy obróbki, systemach do precyzyjnego pomiaru i analizy powierzchni, czy znakowaniu laserowym. Z myślą o rozwiązaniach dedykowanych Przemysłowi 4.0 pokazana zostanie centralna platforma komunikacyjna do zdalnych usług serwisowych, czyli wbudowany w maszynie system, który pozwala na zdalne monitorowanie i zarządzanie obrabiarkami przez użytkownika.

--> NOWOŚCI TARGÓW TOOLEX 2019

Portal Staleo.pl jako główny patron internetowy Targów TOOLEX ma dla Państwa Zaproszenie (należy okazać zaproszenie z naszym logotypem w punkcie rejestracji), które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po uprzedniej rejestracji online.   

--> POBIERZ ZAPROSZENIE TOOLEX 2019

--> REJESTRACJA ON-LINE
 


Wzorem ubiegłych lat, jednocześnie odbędą się Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo, którym towarzyszy Środowiskowe Seminarium Tribologów, organizowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne, a także Katedrę Eksploatacji Pojazdów Samochodowych i Katedrę Logistyki i Technologii Lotniczych Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej. To wymogi rynku sygnalizują konieczność stosowania udoskonalanych produktów o najwyższych parametrach, dlatego uczestnicy XXXX seminarium będą mogli dowiedzieć się m.in. jakie zastosowanie mają środki smarne w infrastrukturze kolejowej, jak również jakie są możliwości smarowania w transporcie szynowym. W zakres nowości targów OILexpo wpisują się nowe systemy chłodzenia oraz innowacyjna wodorozcieńczalna ciecz obróbcza, stworzona na bazie roślinnej, wolna od olejów i emulgatorów, która zapewnia ochronę maszyn i operatorów.

--> TARGI OILEXPO

Zakres branżowy targów TOOLEX 2019 został wzbogacony o dwa salony tematyczne - TOOLEX dla Automotive - Salon Automatyzacji dla Automotive oraz Przemysł w Ruchu - Salon Łożysk i Elementów Napędowych. Poszerzenie wystawy właśnie o te sektory sprawi, że ich rola profesjonalnej platformy wymiany informacji, doświadczeń oraz opinii nabierze jeszcze większego znaczenia dla branży i zagwarantuje Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyjać będzie pozyskaniu nowych zamówień.

--> SALON AUTOMATYZACJI DLA AUTOMOTIVE

--> SALON ŁOŻYSK I ELEMENTÓW NAPĘDOWYCH

Targi TOOLEX to nie tylko wystawa, to także wartościowe merytorycznie i ciekawe spotkania z ekspertami, dlatego w Expo Silesia ponownie zagoszczą wydarzenia, w czasie których uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z innowacyjnymi technologiami i nowinkami rynkowymi. Po raz kolejny podczas targów odbędzie się „Starcie Szlifierzy”, organizowane przez firmę 3M. W ramach tego wydarzenia zostanie przeprowadzony także przez Główny Instytut Górnictwa i 3M wykład: „Normy bezpieczeństwa, pomiary i zapobieganie czynnikom szkodliwym w procesach produkcyjnych”, a także muzyczne show na szlifierkach kątowych, które przygotuje zespół ALL SOUNDS ALLOWED. Z kolei seminarium organizowane przez ZP-TEAM Paweł Ziobro pozwoli wszystkim uczestnikom na poznanie zastosowania innowacyjnych technologii i metod badawczych w kompleksowej optymalizacji procesu obróbki skrawaniem.

--> WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

--> PRZYDATNE INFORMACJE

Więcej o Targach TOOLEX 2019 na Staleo.plŹródło: Expo Silesia, Staleo.pl

 

Dodano 16.09.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy