Szukaj w działach:

Udana XX edycja Seminarium SECO/WARWICK

XX edycja Seminarium Szkoleniowego Nowoczesne Trendy w Obróbce Cieplnej
Fot.: SECO/WARWICK 

Ponad 140 ekspertów ze świata biznesu i nauki spotkało się podczas zorganizowanej przez SECO/WARWICK XX edycji Seminarium Szkoleniowego „Nowoczesne Trendy w Obróbce Cieplnej”, które zgodnie z tradycją odbyło się we wrześniu. 

Ze względu na swoją okrągłą rocznicę uczestnicy seminarium zostali dodatkowo zaproszeni na Open/Day, gdzie mieli unikatową okazję zajrzenia za kulisy firmy.
Wysoki poziom merytoryczny, a także szerokie grono doświadczonych prelegentów nadało konferencji niepowtarzalną wartość w skali kraju.

- „Misją Seminarium Szkoleniowego SECO/WARWICK jest stworzenie płaszczyzny do efektywnych spotkań specjalistów, opartych na wymianie wiedzy i doświadczeń. Z każdą edycją Seminarium Szkoleniowego słupki statystyk idą w górę, co nas niezmiernie cieszy, ale i zobowiązuje do nieustającego dbania o wysoki poziom wydarzenia. Dlatego, z roku na rok, pozycja Seminarium jest coraz silniejsza, a tegoroczna, jubileuszowa, rozszerzona została o jedyny w swoim rodzaju Dzień Otwarty” - mówi Katarzyna Sawka, Globalny Dyrektor Marketingu Grupy SECO/WARWICK.

Tutaj serce SECO/WARWICK bije najmocniej

Inżynierowie praktycy, ciekawi goście, autorytety branżowe oraz starannie wyselekcjonowane treści, zagwarantowały wysoki poziom merytoryczny i wyjątkową wartość networkingową. 

SECO/WARWICK Nowoczesne Trendy w Obróbce Cieplnej 2017
Fot.: SECO/WARWICK 

Zorganizowany Open/Day bezsprzecznie zaprezentował gdzie serce firmy bije najmocniej - na halach produkcyjnych. I to po nich odbywał się ten niecodzienny spacer. 

Goście mogli przekonać się na żywo jak technologie SECO/WARWICK przenoszą obrabiane termicznie komponenty w nowy wymiar najwyższej jakości. Niemałą uwagę przykuła linia technologiczna typu ATE, na bazie muflowego pieca taśmowego PTE przeznaczona zwłaszcza do węgloazotowania, mycia oraz odpuszczania wkrętów, otwarte w ubiegłym roku nowoczesne laboratorium metalograficzne - SECO/LAB i aplikacja SECO/LENS, która w oparciu o komputer holograficzny Microsoft - HoloLens, wprowadza przemysł ciężki w świat rozszerzonej rzeczywistości.

Motyw przewodni seminarium - Industry 4.0 

Program spotkania obejmował dwudniowe prelekcje, jak również liczne panele dyskusyjne skupione na koncepcji Industry 4.0 i nowych wyzwaniach jakościowych, jakie stawia obecny postęp technologiczny. Pojawiły się także porady i wskazówki na najbardziej efektywne metody wykorzystania najnowszych technologii do optymalizacji procesów produkcji. W czasie wydarzenia odbyło się 14 sesji tematycznych o nowych wyzwaniach jakościowych, efektywnych procesach produkcji, rozwoju rynku oraz najnowocześniejszych technologiach, które prowadzone były przez znanych ekspertów branżowych, przedstawicieli Politechniki Wrocławskiej, Łódzkiej, Warszawskiej, a także przedstawicieli świata biznesu.


Zobacz profil firmy SECO/WARWICK na Staleo.pl


Źródło: SECO/WARWICK

Dodano 09.10.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy