Szukaj w działach:

Ostatnie dni rejestracji na Targi INNOFORM

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM 2017
Fot.: Targi w Krakowie 

Wciąż istnieje możliwość otrzymania bezpłatnego biletu wstępu na I Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM.

Aby skorzystać z bezpłatnego biletu wstępu, należy dokonać rejestracji na stronie internetowej Targów oraz pobrać i wydrukować zaproszenie, warto się jednak pospieszyć – akcja trwa do 14 kwietnia. Po tym terminie należy zgłosić się z wydrukowanym zaproszeniem do Punktu Rejestracji Targów. 

POBIERZ ZAPROSZENIE JUŻ TERAZ

REJESTRACJA ONLINE 

Program Targów zapowiada się bardzo ciekawie. Jego mocnym merytorycznie elementem będzie m.in. Konferencja Narzędziowo-Przetwórcza. Organizowana w czasie dwóch pierwszych dni imprezy we współpracy z Wystawcami i Bydgoskim Klastrem Przemysłowym została podzielona na trzy bloki tematyczne: narzędziowy, przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz ogólny. Zwiedzający mogą liczyć na solidną dawkę branżowej wiedzy m.in. z zakresu najnowszych rozwiązań technologicznych czy sposobów na zdobycie bezzwrotnych środków z dotacji unijnych na rozwój biznesu.

W Targach INNOFORM będzie uczestniczyć wiele znanych na polskim rynku firm. Na liście Wystawców znalazło się ponad 140 firm, także spoza granic Polski (m.in. z Niemiec, Włoch, Czech, Słowacji czy Szwajcarii). Swoją obecność zapowiedziały również misje gospodarcze: estońska i niemiecka.

Premiery, nowości i innowacyjne technologie

Wśród innowacyjnych rozwiązań oraz branżowych nowości prezentowanych na Targach znalazły się m.in.: uniwersalne narzędzia tokarskie „SMARTCUT” firmy PAFANA, służące do toczenia oraz wiercenia czy rodzina narzędzi obrotowych i tokarskich z modułem tłumienia drgań Silent Tools™ firmy Sandvik Coromant. Polską premierą prezentowaną przez firmę ABPLANALP będzie obrabiarka High Speed Eagel V5 niemieckiej firmy OPS Ingersoll, która doskonale sprawdza się przy precyzyjnej obróbce elementów.

Uczestników powinna także zainteresować Giełda Kooperacyjna. Poprzez osobiste spotkania, prezentacje możliwości parków maszynowych oraz nowych technologii, a przede wszystkim wolę nawiązania współpracy tu i teraz, zdobycie kontraktów może być bardzo skuteczne. Dokładne informacje na temat programu towarzyszącego, listy Wystawców i zapowiedzi produktowych znajdują się w drugim numerze biuletynu targowego, który właśnie trafia do dystrybucji.

Najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny

Bydgoski Klaster Przemysłowy - wiodąca organizacja w regionie - zrzeszająca szereg firm z branży narzędziowej oraz przetwórstwa tworzyw polimerowych i wiele instytucji okołobiznesowych zapewni wysoki poziom merytoryczny, a także ciekawy program towarzyszący. Natomiast organizator wykonawczy - Targi w Krakowie - gwarantuje najwyższą jakość targowych spotkań. To właśnie w EXPO Kraków odbywają się tak prestiżowe wystawy, jak Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®, Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® oraz Targi MOTO SHOW. Od ponad dwudziestu lat firma organizuje także Międzynarodowe Targi EUROTOOL® - jedno z najważniejszych spotkań branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Organizatorzy zapraszają na I Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, które odbędą się w dniach 25-27 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, przy ul. Gdańskiej 187. 


Więcej o Targach INNOFORM 2017 na Staleo.pl

 

Źródło: Targi w Krakowie

 
 

Dodano 05.04.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy