Szukaj w działach:

AAG Expo - plotery AXYZ i waterjet WARDJet

POSŁUCHAJ ARTYKUŁUAAG Poland otworzy swoje drzwi w Katowicach i będzie gospodarzem niezwykłego wydarzenia AAG Expo w dniach 16 i 17 listopada 2022.


Wszystkie branże użytkujące lub chcące uzyskać więcej informacji o ploterach firmy AXYZ bądź urządzeniach do cięcia strumieniem wody WARDJet są zaproszone do udziału w pokazach na żywo i poznaniu najnowszych technologii CNC.

Czego można oczekiwać?

AAG EXPO to wydarzenie otwarte, więc można będzie przybyć o każdej porze między 10.00 a 15.00 w dniach 16-17.11.2022 do siedziby AAG Poland w Katowicach. Zapewniony będzie lunch oraz napoje – więc warto zapisać sobie datę w kalendarzu by nie przegapić tego wydarzenia! Podczas dwóch dni zaprezentowane zostaną maszyny demonstracyjne, plotery CNC firmy AXYZ oraz systemy waterjet WARDJet serii A.

Warto dołączyć do wydarzenia, zapoznać się z najnowszymi rozwiazaniami proponowanymi przez AXYZ oraz WARDJet, aby przekonać się o ich możliwościach. Każdy system będzie działał z różnymi materiałami i aplikacjami. Doświadczeni eksperci ds. aplikacji i produktów będą na miejscu, aby przeszkolić uczestników w zakresie najlepszych praktyk i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Więcej o AAG

AAG to globalna firma, która posiada ugruntowaną pozycję w Ameryce, Europie i Azji. Mając za sobą ponad 30-letnie doświadczenie, firma posiada bogatą historię w budowie i instalacji maszyn. Ugruntowana pozycja oznacza nieustanny rozwój - rozpoczęta została budowa nowej siedziby i fabryki w Kanadzie.

Dział serwisu i obsługi posprzedażowej zapewnia ciągłe i efektywne wsparcie, aby pomóc Klientom w pełni wykorzystać możliwości maszyn. AAG to zatem kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich potrzeb związanych z ploterami AXYZ i systemem waterjet WARDJet.


Aby zarejestrować się na to niezwykłe wydarzenie, kliknij tutaj.Źródło: AXYZ


Axyz Automation Sp. z o.o.
Oswobodzenia 1
40-403 Katowice
322597550
POWIĄZANE
ITM Industry Europe 2023 Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Targów ITM Industry Eu...
Piły i przecinarki do metalu - ogólna charakterystyka i zastosowanie Do obróbki metali bardzo często używane są rozmaite piły i przecinarki do metalu (...
Automatyzacja od HURCO na Targach AMB 2022 Na Międzynarodowych Targach Obróbki Metali (AMB) 2022 w Stuttgarcie producent obra...
Targi Warsaw Industry Week za rok Z uwagi na aktualną sytuacją epidemiologiczną i obostrzenia, które weszły w życie ...
TBI od 10 lat dba o postęp technologiczny Ponad 350 dostarczonych maszyn, 19 nagród i wyróżnień oraz wzrost przychod&...
Webinarium Nakamura Tome WT 150II Abplanalp zaprasza na kolejny Webinar - prezentację maszyny Nakamura Tome WT 150II.Nakamu...
Partnerzy