Spotkania online z FANUC Polska
Polski oddział FANUC dostosowuje standardy obsługi klienta do nowej sytuacji rynkowej i wprowadza możliwość spotkań online ze swoimi ekspertami.
Wprowadzenie stanu epidemii wiąże się z szeregiem ograniczeń, ochrona zdrowia staje się priorytetem. Aby sprostać nowym wyzwaniom rynkowym, FANUC Polska rozpoczyna serię interaktywnych spotkań online opartych na dostępnych kanałach komunikacji online, umożliwiając specjalistom technicznym i doradcom przy nowych projektach pozostanie blisko potrzeb klientów.
Z tych powodów w ostanim czasie FANUC podjął szereg kroków, aby zapewnić utrzymanie swojej działalności, a także zapewnić klientom najwyższe możliwe standardy usług. Jednocześnie uruchomiono procedury zapewniające zdrowie pracowników, klientów i partnerów współpracujących z firmą zarówno na rynku globalnym, jak i na indywidualnych rynkach lokalnych.
Dziś przyszedł czas na kolejne kroki, które umożliwią jeszcze szersze wsparcie klientów w trudnym okresie rozprzestrzeniania się pandemii COVID – 19.
Współpraca i inwestycja w przyszłość
FANUC Polska oferuje klientom wspólne wykorzystanie czasu kwarantanny na przygotowanie się do nowych realiów rynkowych, w których firmy będą musiały zarówno zrekompensować nieuniknione straty, jak i zbudować nową przyszłość. To świetna okazja, aby poświęcić czas na edukację i stać się ekspertem w dziedzinie robotyzacji i automatyzacji w swojej branży.
W ramach serii spotkań online, skierowanych zarówno do obecnych, jak i nowych klientów firmy, specjaliści FANUC Polska swobodnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie aplikacji robotów przemysłowych oraz robomaszyn CNC w wybranych procesach produkcji przemysłowej.
Roboty – jakość, wydajność i bezpieczeństwo produkcji
Osoby, które zdecydują się wziąć udział w spotkaniu internetowym na temat robotów przemysłowych, będą miały bezpośredni dostęp do wiedzy na temat rzeczywistego potencjału robotyzacji.
Wśród zagadnień poruszanych podczas spotkania znajdą się:
-
najbardziej inspirujące wdrożenia robotów przemysłowych w wybranych obszarach produkcji
-
najważniejsze cechy i kluczowe kryteria doboru robotów przemysłowych do potrzeb produkcji
-
informacje techniczne charakteryzujące poszczególne rodziny i modele robotów marki FANUC
-
praktyczne aspekty procesu wdrażania robotów do fabryk
Robomaszyny – niezawodność i wysoka odporność produkcji
Użytkownicy zainteresowani udziałem w spotkaniu online dotyczącym robomaszyn zostaną zaproszone do rozmowy na temat:
-
najbardziej inspirujących wdrożeń obrabiarek przemysłowych w wymagających obszarach produkcji, w szczególności w procesach obróbki metali i tworzyw sztucznych
-
najważniejszych cech i funkcji oraz kluczowych kryteriów doboru maszyn CNC
i aplikacji do potrzeb produkcji -
informacji technicznych charakteryzujących poszczególne modele obrabiarek przemysłowych marki FANUC
-
praktycznych aspektów procesu wdrażania maszyn CNC do fabryk
Ponadto, w zależności od indywidualnych zainteresowań rozmówców, doradcy FANUC Polska chętnie pomogą klientom znaleźć miejsca wymagające wzrostu jakości, wydajności lub higieny produktów, a także w przygotowaniu inwestycji w robotyzację lub automatyzację oraz w oszacowaniu czasu zwrotu.
W trosce o wygodę klientów zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniach online doradcy FANUC dostosują swoją formę do indywidualnych potrzeb i możliwości rozmówców.
Jednocześnie FANUC Polska zapewnia, że pozostaje ona dostępna dla klientów w ramach bieżących spraw i operacji. Polski oddział japońskiego producenta zaprasza klientów do kontynuowania dotychczasowej współpracy przy użyciu dostępnych środków komunikacji (telefon, e-mail, za pośrednictwem strony internetowej), a także do wymiany myśli i doświadczeń dotyczących wykorzystania technologii FANUC w produkcji, jak część planowanych interaktywnych spotkań online.
Źródło: FANUC Polska
- Raport Tokarki CNC i Centra tokarskie - przegląd rynku 2020
- Raport prasy krawędziowe - przegląd rynku 2020
- Kalendarium - przegląd targów przemysłowych 2024
- Branża formierska na Targach INNOFORM®
- ITM Industry Europe - potrójna siła przemysłu
- Żuraw obrotowy w ofercie Weni Solution
- Maszyny używane: Nowe drogi w produkcji przewodów rurowych
- Giętarka trójrolkowa, beztrzpieniowa czy trzpieniowa?
- Czy spawanie laserowe wyprze metody typu TIG i MIG?
- Oerlikon prezentuje innowacje w wirtualnej rzeczywistości VR
- Nowe centrum tokarskie Yamazaki Mazak z 3 głowicami
- Nowy system powlekania INVENTA PVD z technologią łukową
- PIE: Dobre prognozy na 2025 rok
- Zwinne zarządzanie produkcją jednostkową
- Warsztaty technologiczne w CNC Center of Excellence
- Mazak Open House
- Abas zaprasza na Dzień Odlewnika
- Dynamika przemysłu w październiku 2024 roku