Szukaj w działach:

Polski Kongres Logistyczny w świecie wirtualnym

 

Polski Kongres Logistyczny w świecie wirtualnym


Automatyka i robotyka w magazynach, inteligentna mobilność, logistyka w e-commerce - to tylko część tematów, o których dyskutować będą uczestnicy jubileuszowego, 15. Polskiego Kongresu Logistycznego eLOGISTICS 2021. Wydarzenie w formule online odbędzie się w dniach 19-20 maja.

Organizator – Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania - stawia na sprawdzoną w ubiegłym roku formułę zdalną wydarzenia.


- Ubiegłoroczny Kongres, organizowany po raz pierwszy w formacie online okazał się strzałem w dziesiątkę; do dziś docierają do nas pozytywne echa tego wydarzenia z sektora  logistyki i nie tylko - mówi dr hab. Arkadiusz Kawa, dyrektor Łukasiewicz-ILiM. - W tym roku chcemy podążać tą ścieżką, dlatego oferujemy nowoczesną, efektywną i co istotne obecnie bezpieczną przestrzeń wymiany wiedzy, doświadczeń oraz budowania relacji dla przedstawicieli biznesu. eLOGISTICS 2021 to miejsce dla przedsiębiorstw prężnie działających lub chcących zaistnieć w obszarze logistyki - dodaje Arkadiusz Kawa.


Kongres zorganizowany zostanie na platformie, do której dostęp będą mieli zarejestrowani użytkownicy. Organizator szacuje, że może to być nawet 500 osób reprezentujących handel, operatorów logistycznych, firmy kurierskie i spedycyjne jak również podmioty publiczne. Wśród aktualnie zadeklarowanych sponsorów wydarzenia są m.in. Adecon, Data Consult, SIEMENS, Jungheinrich.

-->ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Kongres to dwa dni prelekcji i wirtualnych warsztatów w trakcie których uczestnicy debatować będą przede wszystkim nad wyzwaniami dla logistyki dziś i w przyszłości. Uczestniczący w wydarzeniu będą mogli również podziwiać wirtualną wystawę partnerów kongresu oraz nawiązać nowe relacje biznesowe poprzez wirtualny networking.


- Podczas eLOGISTICS 2020 ta forma kontaktu cieszyła się ogromnym powodzeniem. Liczymy, że podobnie będzie 19 i 20 maja br. podczas eLOGISTICS 2021 - mówi na koniec Arkadiusz Kawa. 


-->Więcej o Polskim Kongresie Logistycznym e-LOGISTICS 2021 na Staleo.pl


Źródło: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania
Redaktor: MRR

Dodano 04.05.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy