Szukaj w działach:

Polski Kongres Logistyczny e-LOGISTICS 2021 - Online [19.5.2021]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza na jubileuszowy, 15. Polski Kongres Logistyczny e-LOGISTICS 2021, który odbędzie się 19-20 maja 2021 r. w sprawdzonej formule online.

Automatyka i robotyka w magazynach, inteligentna mobilność, logistyka w e-commerce - to tylko część tematów, o których dyskutować będą uczestnicy tegorocznego Polskiego Kongresu Logistycznego e-LOGISTICS 2021.

Kongres zorganizowany zostanie na platformie, do której dostęp będą mieli zarejestrowani użytkownicy. Organizator szacuje, że może to być nawet 500 osób reprezentujących handel, operatorów logistycznych, firmy kurierskie i spedycyjne, jak również podmioty publiczne. Wśród aktualnie zadeklarowanych sponsorów wydarzenia są m.in. Adecon, Data Consult, SIEMENS, Jungheinrich.

-->ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Kongres to dwa dni prelekcji i wirtualnych warsztatów, w trakcie których uczestnicy debatować będą przede wszystkim nad wyzwaniami dla logistyki dziś i w przyszłości. Uczestniczący w wydarzeniu będą mogli również podziwiać wirtualną wystawę partnerów kongresu oraz nawiązać nowe relacje biznesowe poprzez wirtualny networking. 

Strona www:
http://www.logistics.pl/

Miejsce: 
Online

Kontakt:
Joanna Świątek
tel.: +48 721 793 721 
e-mail: joanna.swiatek@ilim.lukasiewicz.gov.pl

Dobiesława Dembecka 
tel.: +48 605 539 717 
e-mail: dobieslawa.dembecka@ilim.lukasiewicz.gov.pl

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy