Szukaj w działach:

Wypróbuj CNC GUIDE i ROBOGUIDE

Wypróbuj CNC GUIDE i ROBOGUIDE


CNC GUIDE i ROBOGUIDE z wydłużonym okresem próbnym do 30 września 2020r. 

Priorytetem firmy FANUC jest klient i jego potrzeby. W trudnych czasach pandemii, kiedy rynek poszukuje efektywnych narzędzi online, producent oddaje w ręce użytkowników wydłużoną czasowo i całkowicie bezpłatną wersję oprogramowania symulacyjnego CNC GUIDE i ROBOGUIDE. Wierząc, że jest to dobry czas,
by zadbać o rozwój linii produkcyjnych FANUC ułatwia kompleksowe projektowanie funkcjonalnych systemów produkcyjnych, opartych o roboty i maszyny CNC.

Wsparcie klientów w okresie pandemii COVID-19

Wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się w systemie MyFANUC i pobiorą próbną wersję CNC GUIDE lub ROBOGUIDE będą mogli bezpłatnie korzystać z możliwości tych programów do końca września 2020 roku. Po zakończeniu okresu próbnego można skorzystać z rabatu 25% przy zakupie regularnej licencji programu CNC GUIDE.

CNC GUIDE - Efektywny wzrost wydajności dzięki symulacji komputerowej

CNC GUIDE symuluje środowisko operatora CNC do programowania i obsługi maszyn.
Z uwagi na to, że pakiet zawiera również FANUC MANUAL GUIDE i (narzędzie do warsztatowego programowania dialogowego) użytkownicy mogą za jego pomocą projektować rozwiązania na potrzeby zróżnicowanych procesów obróbki skrawaniem
– od najprostszych aż po zaawansowane. 

To bardzo przydatne narzędzia programistyczne FANUC z powodzeniem wykorzystywane przez konstruktorów maszyn i producentów OEM w środowisku symulacyjnym. Użytkownicy mogą w jego ramach korzystać ze wspomaganego i interaktywnego programowania cykli obróbki (w tym toczenia, frezowania, wiercenia i cykli pomiarowych), łatwego programowania wytwarzania części i funkcji symulacji. 

Oprogramowanie CNC GUIDE jest doskonale przygotowane do współpracy z komputerami PC. Symulacja dokładnie emuluje CNC, co oznacza, że programy mogą być pisane, testowane i optymalizowane bezpośrednio na komputerze, bez konieczności instalowania dodatkowego sprzętu. 

CNC GUIDE to doskonałe narzędzie edukacyjne. Zarówno dla studentów, pracowników firm, jak i dla wszystkich osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji
w zakresie tworzenia funkcjonalnych systemów produkcyjnych. 

ROBOGUIDE – Inteligentna symulacja ruchu robota 3D

FANUC ROBOGUIDE to oprogramowanie symulacyjne, które umożliwia tworzenie aplikacji zrobotyzowanych w trybie offline. Narzędzie symuluje zarówno ruch robota, jak
i polecenia aplikacji, co oznacza, że zapewnia użytkownikowi możliwość swobodnego projektowania, testowania i modyfikowania stanowisk zrobotyzowanych w środowisku wirtualnym. Aby zaoszczędzić czas projektowania 3D, modele części można importować z komputera jako dane CAD. Rozbudowana biblioteka oprogramowania do symulacji robotów poszerza możliwości w zakresie doboru i modyfikowania typowych elementów stanowiska takich jak stoły, przenośniki oraz narzędzi i osprzętu robota, ściśle do potrzeb projektowanych aplikacji. 

Intuicyjny i niezwykle łatwy w obsłudze ROBOGUIDE wymaga bardzo niewielkiego szkolenia. Jest również dostępny z dedykowanymi narzędziami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb zróżnicowanych procesów produkcyjnych takich jak spawanie, lakierowanie, obróbka materiałowa i wielu innych.

Oferta specjalna dla klientów FANUC 

Oferta jest kierowana do użytkowników zarejestrowanych w portalu MyFANUC. 
W celu pobrania oprogramowania należy zalogować się w portalu i złożyć wniosek. 

Jesteś użytkownikiem MyFANUC? Zaloguj się i złóż wniosek.

Klienci, którzy są zainteresowani ofertą, a jeszcze nie są aktywnymi użytkownikami portalu MyFANUC powinni jak najszybciej się w nim zarejestrować, by pobrać oprogramowanie.

Jeśli nie posiadasz konta na MyFANUC, zarejestruj się, by pobrać oprogramowanie.

 • Wersja próbna oprogramowania jest dostępna bezpłatnie w okresie od maja do 30 września 2020 r. (przy rejestracji do 30 sierpnia 2020r.) 
 • Wersja testowa oprogramowania nie różni się od wersji pełnej
 • Oprogramowanie jest dostępne w 18 językach

Źródło: FANUC Polska


Dodano 26.05.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy