Szukaj w działach:

Nowości, inspiracje i najlepsze praktyki

Cykl spotkań Axon Media
 


Jeden dzień w Olsztynie, Opolu, Lublinie, Koninie czy Bytomiu, gdzie odbędą się pierwsze jesienne Konferencje Techniczne Axon Media, wystarczy, by spotkać głównych dostawców z rynku, podpytać o nowe rozwiązania i produkty, wypróbować aplikacje oraz narzędzia, które rozwiną zawodowe kompetencje. 

Cykl spotkań otwiera konferencja pt. „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych”, która będzie miała miejsce 18 września w Olsztynie. To wydarzenie dla osób poszukujących wiedzy z zakresu szybkiej i efektywnej pracy z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz porad i wskazówek, które jeszcze bardziej usprawniają procesy produkcyjne.  

Natomiast specjaliści zajmujący się na co dzień UR w przedsiębiorstwach i chcący poszerzyć swoje kwalifikacje, mają do wyboru dwa terminy oraz lokalizacje. Pierwsza Konferencja Techniczna pt. „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych ” odbędzie się 25 września w Opolu. Kolejna – 16 października w Koninie.

„Efektywne zarządzanie energią i mediami technicznymi w procesie produkcji” to spotkanie zaplanowane na 9 października w Lublinie. Tu praktycy wzbogacą uczestników o wiedzę z własnych doświadczeń m.in. w obszarach: Która strategia zarządzania energochłonnością procesów produkcyjnych jest najskuteczniejsza? W jaki sposób mieć media techniczne pod kontrolą? 

Październikowy przegląd Konferencji Technicznych zamyka wydarzenie „Roboty przemysłowe i współpracujące w przemyśle”, które odbędzie się w Bytomiu 23 października. Uczestnicy mogą liczyć na prezentację zrobotyzowanych aplikacji, trendów w robotyzacji oraz automatyzacji produkcji, w tym cobotów, wymianę informacji o redukcji kosztów, eliminacji błędów, optymalizacji procesów i doskonalenie produkcji. 

Wszystkie Konferencje Techniczne Axon Media dla specjalistów z branży są bezpłatne.

Zapisy na wybrane wydarzenia odbywające się we wrześniu i październiku ruszyły na stronie: www.KonferencjeTechniczne.pl

Źródło: Axon Media, Staleo.pl

Dodano 29.08.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy