9,5 mln zł dla młodych firm przemysłowych
Krakowski Park Technologiczny w ramach programu KPT ScaleUp, szuka startupów zainteresowanych wdrażaniem rozwiązań nowoczesnego przemysłu w dużych spółkach i u innych liderów rynku.
Do udziału w 6-miesięcznych programach wsparcia KPT zaprasza młode firmy posiadające rozwiązania z zakresu Przemysłu 4.0. Poszukiwane są technologie związane z Przemysłowym Internetem Rzeczy (IIoT), AR/VR, efektywnością energetyczną, robotyzacją i automatyzacją, a także z wykorzystaniem nowych materiałów. Celem programu są wdrożenia innowacji przemysłowych rozwijanych przez młode firmy u dużych, prestiżowych klientów, by przyspieszyć rozwój startupu i ułatwić mu zwiększenie skali działania. Program realizowany jest w ścisłej współpracy z wiodącymi polskimi przedsiębiorstwami, które są odbiorcami nowych technologii.
Termin składania aplikacji upływa 28 lutego. Więcej informacji o projekcie i formularz aplikacyjny znajdują się na stronie www.scaleup.kpt.krakow.pl
KPT ScaleUp to jeden z 10 ogólnopolskich akceleratorów realizowanych we współpracy z PARP. Jego celem jest przygotowanie wybranych startupów do wdrożeń w dużych firmach oraz do zwiększenia skali ich biznesów. Krakowski Park Technologiczny, który od 20 lat współtworzy warunki dla rozwoju przedsiębiorczości w Małopolsce, z sukcesem zrealizował już dwie pilotażowe edycje programu akceleracyjnego. Kolejne trzy edycje będą realizowane do 2021 roku. Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Źródło: Krakowski Park Technologiczny
- Raport Tokarki CNC i Centra tokarskie - przegląd rynku 2020
- Raport prasy krawędziowe - przegląd rynku 2020
- Kalendarium - przegląd targów przemysłowych 2024
- Branża formierska na Targach INNOFORM®
- ITM Industry Europe - potrójna siła przemysłu
- Żuraw obrotowy w ofercie Weni Solution
- Maszyny używane: Nowe drogi w produkcji przewodów rurowych
- Giętarka trójrolkowa, beztrzpieniowa czy trzpieniowa?
- Czy spawanie laserowe wyprze metody typu TIG i MIG?
- Oerlikon prezentuje innowacje w wirtualnej rzeczywistości VR
- Nowe centrum tokarskie Yamazaki Mazak z 3 głowicami
- Laserowe innowacje Yamazaki Mazak na EuroBLECH 2024
- Nowości w branży cięcia CNC od Eckert na EuroBLECH 2024
- Dynamika przemysłu we wrześniu 2024 roku
- Nowy system powlekania INVENTA PVD z technologią łukową
- Już 13 listopada 13 edycja STIGO User Day
- Nowoczesna produkcja na TOOLEX i ExpoWELDING