Szukaj w działach:

9,5 mln zł dla młodych firm przemysłowych

Krakowski Park Technologiczny


Krakowski Park Technologiczny w ramach programu KPT ScaleUp, szuka startupów zainteresowanych wdrażaniem rozwiązań nowoczesnego przemysłu w dużych spółkach i u innych liderów rynku.


Do udziału w 6-miesięcznych programach wsparcia KPT zaprasza młode firmy posiadające rozwiązania z zakresu Przemysłu 4.0. Poszukiwane są technologie związane z Przemysłowym Internetem Rzeczy (IIoT), AR/VR, efektywnością energetyczną, robotyzacją i automatyzacją, a także z wykorzystaniem nowych materiałów. Celem programu są wdrożenia innowacji przemysłowych rozwijanych przez młode firmy u dużych, prestiżowych klientów, by przyspieszyć rozwój startupu i ułatwić mu zwiększenie skali działania. Program realizowany jest w ścisłej współpracy z wiodącymi polskimi przedsiębiorstwami, które są odbiorcami nowych technologii.

Termin składania aplikacji upływa 28 lutego. Więcej informacji o projekcie i formularz aplikacyjny znajdują się na stronie www.scaleup.kpt.krakow.pl

KPT ScaleUp to jeden z 10 ogólnopolskich akceleratorów realizowanych we współpracy z PARP. Jego celem jest przygotowanie wybranych startupów do wdrożeń w dużych firmach oraz do zwiększenia skali ich biznesów. Krakowski Park Technologiczny, który od 20 lat współtworzy warunki dla rozwoju przedsiębiorczości w Małopolsce, z sukcesem zrealizował już dwie pilotażowe edycje programu akceleracyjnego. Kolejne trzy edycje będą realizowane do 2021 roku. Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.


Źródło: Krakowski Park Technologiczny


Dodano 05.02.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy