Szukaj w działach:

Na jakim etapie jest Przemysł 4.0 w Polsce?

Na jakim etapie jest Przemysł 4.0 w Polsce?


Na jakim etapie jest Przemysł 4.0 w Polsce? Czy i jak organizacje inwestują w transformację cyfrową? Gdzie i jak mają zamiar wykorzystywać technologie cyfrowe? I jakie są główne wyzwania stojące przed firmami, które chcą przekształcić się w prawdziwie cyfrowe przedsiębiorstwa?

W miarę postępującej cyfryzacji i wzrostu liczby wzajemnych połączeń, wielu organizacjom z trudem przychodzi transformacja w przedsiębiorstwo cyfrowe. Integracja inteligentnych, usieciowionych i autonomicznych technologii cyfrowych z fizycznymi (takich jak internet rzeczy, robotyka, pojazdy autonomiczne, druk 3D, itd.) w erze zwanej Przemysłem 4.0 stwarza nowe możliwości w zakresie innowacji i rozwoju działalności biznesowej, procesów i produkcji.

Na te pytania firma Deloitte postara się odpowiedzieć tworząc obraz polskiego Przemysłu 4.0. Globalne badanie firmy pokazało, że większość firm podchodzi ambicjonalnie i z dużym entuzjazmem do tego typu inwestycji. Jednocześnie można zauważyć wiele rozbieżności między planami a faktycznymi działaniami. Firmy pragną wprowadzać zmiany w sferze cyfrowej, jednak trudno im odnaleźć właściwą drogę, optymalną równowagę między korzyściami w bieżącej działalności, a możliwościami, jakie oferuje Przemysł 4.0 w zakresie innowacji i przekształceń modelu biznesowego. Czy podobnie dzieje się w Polsce?  

Dlaczego warto wziąć udział w badaniu?

 • Sam proces wypełniania badania pomoże w zidentyfikowaniu mocnych i słabych punktów w Państwa organizacji oraz sposobu, w jaki odnajduje się ona w erze transformacji cyfrowej.
 • Państwa odpowiedzi przyczynią się do stworzenia pełnego obrazu Przemysłu 4.0 w Polsce, zidentyfikowania kluczowych inicjatyw cyfrowych i priorytetowych obszarów transformacji.
 • Dodatkowo, za wypełnienie ankiety firma odwdzięczy się polskim wydaniem książki K. Schwaba „Czwarta rewolucja przemysłowa”, która właśnie ukazała się na rynku pod patronatem Deloitte

Wypełnienie ankiety nie powinno zająć dłużej niż 15 minut. 

Weź udział w badaniu „Przemysł 4.0 w Polsce”


Źródło: Deloitte


Dodano 06.12.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy