Na jakim etapie jest Przemysł 4.0 w Polsce?
Na jakim etapie jest Przemysł 4.0 w Polsce? Czy i jak organizacje inwestują w transformację cyfrową? Gdzie i jak mają zamiar wykorzystywać technologie cyfrowe? I jakie są główne wyzwania stojące przed firmami, które chcą przekształcić się w prawdziwie cyfrowe przedsiębiorstwa?
W miarę postępującej cyfryzacji i wzrostu liczby wzajemnych połączeń, wielu organizacjom z trudem przychodzi transformacja w przedsiębiorstwo cyfrowe. Integracja inteligentnych, usieciowionych i autonomicznych technologii cyfrowych z fizycznymi (takich jak internet rzeczy, robotyka, pojazdy autonomiczne, druk 3D, itd.) w erze zwanej Przemysłem 4.0 stwarza nowe możliwości w zakresie innowacji i rozwoju działalności biznesowej, procesów i produkcji.
Na te pytania firma Deloitte postara się odpowiedzieć tworząc obraz polskiego Przemysłu 4.0. Globalne badanie firmy pokazało, że większość firm podchodzi ambicjonalnie i z dużym entuzjazmem do tego typu inwestycji. Jednocześnie można zauważyć wiele rozbieżności między planami a faktycznymi działaniami. Firmy pragną wprowadzać zmiany w sferze cyfrowej, jednak trudno im odnaleźć właściwą drogę, optymalną równowagę między korzyściami w bieżącej działalności, a możliwościami, jakie oferuje Przemysł 4.0 w zakresie innowacji i przekształceń modelu biznesowego. Czy podobnie dzieje się w Polsce?
Dlaczego warto wziąć udział w badaniu?
- Sam proces wypełniania badania pomoże w zidentyfikowaniu mocnych i słabych punktów w Państwa organizacji oraz sposobu, w jaki odnajduje się ona w erze transformacji cyfrowej.
- Państwa odpowiedzi przyczynią się do stworzenia pełnego obrazu Przemysłu 4.0 w Polsce, zidentyfikowania kluczowych inicjatyw cyfrowych i priorytetowych obszarów transformacji.
- Dodatkowo, za wypełnienie ankiety firma odwdzięczy się polskim wydaniem książki K. Schwaba „Czwarta rewolucja przemysłowa”, która właśnie ukazała się na rynku pod patronatem Deloitte
Wypełnienie ankiety nie powinno zająć dłużej niż 15 minut.
Weź udział w badaniu „Przemysł 4.0 w Polsce”
- Raport Tokarki CNC i Centra tokarskie - przegląd rynku 2020
- Raport prasy krawędziowe - przegląd rynku 2020
- Kalendarium - przegląd targów przemysłowych 2024
- Branża formierska na Targach INNOFORM®
- ITM Industry Europe - potrójna siła przemysłu
- Żuraw obrotowy w ofercie Weni Solution
- Maszyny używane: Nowe drogi w produkcji przewodów rurowych
- Giętarka trójrolkowa, beztrzpieniowa czy trzpieniowa?
- Czy spawanie laserowe wyprze metody typu TIG i MIG?
- Oerlikon prezentuje innowacje w wirtualnej rzeczywistości VR
- Nowe centrum tokarskie Yamazaki Mazak z 3 głowicami
- Laserowe innowacje Yamazaki Mazak na EuroBLECH 2024
- Nowości w branży cięcia CNC od Eckert na EuroBLECH 2024
- Nowy system powlekania INVENTA PVD z technologią łukową
- Nowoczesna produkcja na TOOLEX i ExpoWELDING
- PIE: Dobre prognozy na 2025 rok
- Zwinne zarządzanie produkcją jednostkową
- Dni Otwarte +Abplanalp w Warszawie
- Warsztaty technologiczne w CNC Center of Excellence
- Aukcja maszyn spółki Peter Drösser GmbH
- Mazak Open House