Szukaj w działach:

ŚRUBENA-UNIA wybiera SECO/WARWICK

 

ŚRUBENA-UNIA
 Fot.: ŚRUBENA-UNIA

Firma ŚRUBENA-UNIA S.A., jeden z wiodących producentów elementów złącznych w Polsce i w Europie, zwiększy swoje zdolności produkcyjne dzięki nowej linii technologicznej SECO/WARWICK typu ACLE.

Linia ACLE SECO/WARWICK oparta jest na piecu cast link i przeznaczona do hartowania śrub w atmosferze endotermicznej. Linia zasilana będzie atmosferą endotermiczną z dostarczonego wcześniej przez SECO/WARWICK generatora, wyposażonego w układ automatycznego dozowania ilości potrzebnej w danym momencie procesu atmosfery w piecu w zakresie 25 – 100% wydajności generatora.

- „Jakość i niezawodność produktów ŚRUBENA znana jest w świecie a dostarczane przez nas rozwiązania zapewniają pewne łączenie podzespołów za pomocą najwyższej jakości śrub stalowych, stąd wybór partnera, który może zapewnić tworzenie produktów najwyższej jakości. Po raz kolejny zdecydowaliśmy się na współpracę z SECO/WARWICK, ponieważ nasz wieloletni partner doskonale rozumie, nie tylko nasze potrzeby, ale i jest ekspertem w swojej dziedzinie. Stąd naturalny wybór SECO/WARWICK na dostawcę nowej linii technologicznej, która pomoże nam zwiększyć możliwości produkcyjne, co przełoży się na umocnienie pozycji firmy na rynku,” - mówi Andrzej Herma, Prezes Zarządu ŚRUBENA-UNIA S.A.


Źródło: SECO/WARWICK 

 

Dodano 09.03.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy