Szukaj w działach:

Przegląd wypalarek pod względem wydajności Uni-kat

Wypalarka Glimmer


Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest sprzęt do cięcia stali, niezależnie od rozmiarów i typu zakładu, sprawdzić się mogą proponowane przez firmę Uni-kat profesjonalne urządzenia.  W ofercie firmy znaleźć można wypalarki plazmowe o różnych typach – zarówno samodzielne maszyny, jak i całe linie.


Przecinarki są szybkie, cechują się wysoką dynamiką ruchów, a jednocześnie ich praca jest dokładna, nawet przy bardzo grubych blachach. Obsługa jest prosta, a prowadzenie precyzyjne, pozwalające na osiągnięcie dowolnych efektów. W ramach funkcji dodatkowych przecinarki plazmowe mogą zostać wyposażone w sprężarki, filtrowentylację, wskaźniki laserowe czy opcjonalne oprogramowanie. Większość wypalarek pozwala również na używanie palnika tlenowego. Warto zwrócić uwagę na modele, które umożliwiają jakość cięcia porównywalną z cięciem laserem.

Jedną z najskuteczniejszych metod obróbki aluminium, stali nierdzewnej i innych materiałów przewodzących prąd elektryczny jest cięcie plazmą. Aby znacznie zwiększyć zakres grubości cięcia stali można zastosować w maszynie również cięcie tlenowe.

Poniżej przegląd wypalarek plazmowo-tlenowch oferowanych przez Uni-kat. Warto zapoznać się z informacjami i zobaczyć jak za pomocą jednej maszyny wielokrotnie zwiększyć wydajność cięcia - do ponad 500% normy w cięciu plazmą.

Spark2 – 100%

Spark2 jest wydajną wypalarką przeznaczoną do termicznego cięcia stali i innych metali za pomocą palnika plazmowego oraz gazowego. Może pracować zarówno z agregatami plazmy powietrznej, agregatami HD oraz palnikami gazowymi (tlen-propan lub tlen-acetylen). Model ten jest idealny dla zakładów produkcyjnych i usługowych średniej wielkości, dla których cena zakupu i trwałość maszyny ma największe znaczenie.

Wypalarka Spark2Glimmer – od 200 do 300%

Glimmer jest najszybszą na rynku portalową wycinarką plazmową rozwijająca aż 85m/min, którą można wyposażyć w unikatowy system CNC PRODUKTIVITY PLUS zwiększający prędkość procesu cięcia nawet do 25%. Seria tych maszyn charakteryzuje się bardzo dużą szybkością i dynamiką ruchów przy zachowaniu wysokiej dokładności. Dzięki swojej uniwersalności, sztywnej konstrukcji i bardzo precyzyjnemu napędowi, doskonale sprawdza się w każdej produkcji. Obsługa wypalarki jest prosta i intuicyjna.

GlimmerGlimmerHD – powyżej 500%

Wypalarka stworzona dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższej precyzji oraz wydajności pracy. Może być skonfigurowana z najnowszym oprogramowaniem CNC PRODUKTIVITY PLUS, które daje wiele możliwości adaptacji maszyny. Może być wyposażona w kilka suportów tnących, może mieć jednocześnie na jednym suporcie kilka palników sterowanych pneumatycznie, co pozwala na łączenie w jednym programie cięcia plazmowego, gazowego i grawerowania.

Glimmer HDŹródło: Uni-kat Sp. z o.o.


Dodano 16.11.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy