Szukaj w działach:

Nowa generacja czyściw włókninowych exelCLEAN®

Nowa generacja czyściw włókninowych exelCLEAN
Fot.: Essity

Kilka miesięcy temu marka Tork wprowadziła na rynek nową generację czyściw włókninowych exelCLEAN®, która okazała się znaczącą innowacją na rynku, a zmiany zostały docenione przez użytkowników.

Coraz więcej osób odpowiadających za zakup czyściw w halach produkcyjnych jest świadoma, że koszt użytkowania produktu odgrywa znacznie większą rolę niż jednostkowa cena zakupu. W tej kwestii czyściwa włókninowe mają dużą przewagę nad szmatami. Czyściwa Tork zapewniają szereg korzyści na linii produkcyjnej – charakteryzują się zawsze tą samą, powtarzalną jakością, mają identyczny rozmiar, a ponadto gwarantują większą wydajność, ograniczenie nakładu pracy, a także zmniejszenie zużycia rozpuszczalników. Dzięki czyściwu idealnie dobranemu do wykonywanych zadań oraz ergonomicznym dozownikom, pracownicy nie tracą czasu na poszukiwanie odpowiedniej szmaty.

W ciągłej pracy nad doskonaleniem produktu liczy się każda sekunda, choćby pozornie nieważna. Wielozadaniowe czyściwo włókninowe exelCLEAN® pomaga zaoszczędzić czas, pieniądze i miejsce. Marka Tork oferuje łatwe w użyciu i wszechstronne produkty do wycierania i czyszczenia. Chcemy ułatwić pracownikom wykonywanie zadań, co przekłada się na większe zadowolenie i produktywność personelu. Efektem są krótsze przestoje, co bezpośrednio wpływa na generowanie oszczędności.- mówi Michał Wojdat, Senior Product Manager w firmie Essity.

Nowa generacja czyściw włókninowych exelCLEAN
 Fot.: Essity

Coraz więcej klientów z branży produkcyjnej w Europie podczas wykonywania zadań czyszczenia i wycierania korzysta z czyściw jednorazowych Tork. Niezależne testy wykazały, że wielozadaniowe czyściwo włókninowe Tork wykonane w technologii exelCLEAN® osiąga lepsze wyniki niż czyściwa bawełniane (szmaty). Używanie czyściwa włókninowego w znacznym stopniu oszczędza czas, wysiłek, jak również zużycie rozpuszczalnika. Tork oferuje właściwy produkt dedykowany do poszczególnych zadań. Dozowniki Tork z odpowiednimi produktami pomagają stworzyć właściwe procedury działań w newralgicznych punktach. Oto największe korzyści Nowej Generacji exelCLEAN®:

 • Do 35% zaoszczędzonego czasu podczas konserwacji i  sprzątania
 • Do 41% mniejsze zużycie rozpuszczalnika w porównaniu z tradycyjnymi szmatami
 • Do 31% mniej wysiłku w porównaniu z pracą z wykorzystaniem szmat


W wyniku prac nad udoskonalaniem produktów uzyskano: 

 • Zwiększoną wytrzymałość: materiał jeszcze mocniejszy i bardziej wytrzymały na strzępienie
 • Nowy kolor niebieski: bardziej intensywny kolor poprawia widoczność czyściwa w miejscu pracy, co jest cechą szczególnie pożądaną w branży spożywczej  
 • Większą wydajność: skompresowane wkłady pozwalają zaoszczędzić do 26% miejsca; w  efekcie spadają koszty magazynowania. Jednocześnie, dzięki skompresowanym opakowaniom, dozowniki wymagają rzadszego uzupełniania


TORK-SWE-3841
 Fot.: Essity

Więcej informacji o nowej generacji czyściw exelCLEAN® można przeczytać tutaj.


Źródło: Essity Poland Sp. z o.o.


Dodano 28.02.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy