Szukaj w działach:

Szlifierka Solution Trade Grinder - do stempli i matryc

Solution Trade Grinder
 Fot.: Solution Trade Grinder 

Szlifierka Solution Trade Grinder zaprezentowana na Targach STOM 2017 w Kielcach, to optymalne rozwiązanie do ostrzenia stempli i matryc.

Szlifierka Solution Trade Grinder to nowoczesne urządzenie do ostrzenia stempli i matryc dla systemów ThickTurret oraz Trumpf. Jej kompaktowa budowa sprawia, że nie zajmuje wiele miejsca w zakładzie produkcyjnym. Dodatkowo jest łatwa w obsłudze, a koszty jej utrzymania zachowane są na relatywnie niskim poziomie.

Czym jeszcze wyróżnia się Solution Trade Grinder?
Urządzenie przeznaczone jest do szlifowania matryc oraz stempli prostych i skośnych. Współpracuje z systemami ThickTurret oraz Trumpf. Szlifierka zapewnia lepszą jakość oraz płaskość szlifowanych powierzchni w zakresie 0,02 mm. Zastosowanie precyzyjnego układu regulacji zakresu pracy za pomocą pokrętła z nioniuszem, zapewnia łatwość kontroli nad przebiegiem cyklu ostrzenia narzędzia oraz nad ilością zbieranego w trakcie ostrzenia materiału. Natomiast szybsze szlifowanie powierzchni narzędzia gwarantuje zastosowanie dużej średnicy tarczy CBN z nasypem diamentowym oraz połączenie jej z mocnym silnikiem marki Siemens. 

Solution Trade Grinder - optymalne rozwiązanie
 Fot.: Solution Trade 

Zamknięty układ chłodzenia i wytrzymała konstrukacja
Solution Trade Grinder wyposażona jest w zamknięty układ chłodzenia, dzięki czemu materiał narzędzia nie przegrzewa się, a jednocześnie zapewnia wysoką jakość szlifowania powierzchni. Wytrzymała i sztywna konstrukcja, a także elementy wykonane z materiałów wysokiej jakości zmniejszają ilość odkładanych odpadów mechanicznych i tym samym ułatwiają jej czyszczenie.

Bezproblemowe w użytkowanie
Tylko trzy przyciski kontrolujące pracę urządzenia sprawiają, że jest ono bezproblemowe w użytkowaniu. Górny niebieski przycisk służy do uruchamiana pompy chłodziwa, dolny zielony odpowiada za uruchomienie silnika wrzeciona, natomiast czerwony odpowiedzialny jest za wyłączanie wszystkich funkcji szlifierki. Dzięki temu obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna. Co istotne, szlifierka jest bezpieczna w użytkowaniu.
"Nasz najnowszy produkt spełnia najwyższe normy jakości w celu zadbania o bezpieczeństwo użytkowników. Zastosowana ergonomiczna poliwęglanowa osłona ogranicza wydostawanie się wiórów na zewnątrz układu, natomiast duży przycisk „STOP” bezzwłocznie zatrzymuje pracę urządzenia" – mówi Łukasz Kierzkowski, współwłaściciel Solution Trade. – "Zarówno szlifierka, jak i wszystkie elementy niezbędne do zamocowania narzędzi powinny być utrzymywane w doskonałej czystości. Dzięki temu urządzenie zachowa swoją sprawność i jakość na wysokim poziomie." – dodaje.

Szlifierka charakteryzuje się kompaktową budową (880 x 558 x 692mm), przez co nie zajmuje wiele miejsca. Przeznaczona jest do pracy w temperaturach od +5 °C do +4O °C i przy wilgotności względnej do 5O% przy najwyższej temperaturze. Dodatkowo objęta jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Polecamy: 
Solution Trade na Staleo.pl


Źródło: Solution Trade 

 

Dodano 26.04.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy