Szukaj w działach:

Solution Trade Sp. J.

Kolejowa 13.
05-092 Łomianki
woj. Mazowieckie
Polska
tel. +48 884 378 622
tel. +48 504 102 136
e-mail: biuro@solutiontrade.pl
e-mail: lukasz.kierzkowski@solutiontrade.pl
http://www.solutiontrade.pl

Języki

Polski, Angielski, Ukraiński

Opis

SOLUTION TRADE dostarcza rozwiązania w zakresie obróbki plastycznej blachy. Wieloletnie doświadczenie w branży i wiedza techniczna sprawiają, że jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie dla każdego Klienta. Dzięki współpracy z dostawcami pras, służymy pomocą przy wyposażeniu i modernizacji parku maszynowego. Prowadzimy szkolenia z zakresu podstaw teorii wykrawania oraz serwisu narzędzi do obróbki blachy.

Oferta

SOLUTION TRADE to zespół wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dostarczający kompleksowe rozwiązania dla firm zajmujących się plastyczną obróbką blachy. Oferujemy dobór narzędzi, maszyn oraz technologii produkcji.
Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem narzędzi do pras wykrawających PASS Stanztechnik AG, pras krawędziowych TOOLSPRESS SRL, szlifierek szeroko taśmowych WEBER oraz GECAM,  walcarek AMB PICOT oraz OMEC FLEXO jak również podajników prętów i rur TOP Automazioni. Na tle konkurencji wyróżniamy się jakością oferowanych produktów oraz szybkością reakcji i realizacji zamówień.

Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy