Szukaj w działach:

Przewodnik po Targach ITM Industry Europe 2024

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Chcesz wiedzieć, co czeka na uczestników bloku Targów ITM INDUSTRY EUROPE 2024? Zapoznaj się z naszym Przewodnikiem po tych Targach.


Targi ITM INDUSTRY EUROPE potrwają od 4 do 7 czerwca 2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można jednocześnie zwiedzić ekspozycję: targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, a wraz z nimi spotkania matchmakingowe Subcontracting Meetings.

Odwiedź ITM Industry Europe 2024 bezpłatnie!

W imieniu Grupy MTP organizatora bloku targów ITM INDUSTRY EUROPE, których jesteśmy patronem medialnym, zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i odwiedzin naszego stoiska 69A w hali 5. Specjalnie dla naszych Czytelników mamy zaproszenia na to kluczowe dla branży przemysłowej wydarzenie. 

--> ODBIERZ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE

  

 

Wystawcy bloku ITM Industry Europe 2024

Lista wystawców to jedno, ale ciekawość tego, co wiodące firmy pokażą na swoich stoiskach, towarzyszy zwiedzającym aż do momentu otwarcia targowych hal. W najbliższej edycji ITM INDUSTRY EUROPE nie zabraknie światowych marek, za którymi podąża oferta wyznaczająca najwyższe standardy w tej branży. Niektóre firmy już mają jasno sprecyzowane plany swojej aktywności na czerwcowych targach w Poznaniu.

--> ZOBACZ LISTĘ WYSTAWCÓW BLOKU TARGÓW 2024

--> KATALOG WYSTAWCÓW ONLINE

--> MAPA BLOKU TARGÓW 


Ambasador targów 
ITM Industry Europe

Zbliżająca się edycja to także szczególny moment wdrożenia nowego projektu, jakim jest Ambasador Targów ITM INDUSTRY EUROPE 2024. To niekwestionowany lider branży, który poprzez swoje działania propaguje ideę targów w celu zwiększenia ich rozpoznawalności i popularności. Swoją aktywnością zachęca partnerów i klientów do bliższego poznania tego wydarzenia. W tym roku tytuł Ambasadora został przyznany firmom: GF Machining Solutions oraz Eagle Lasers. 

Wiedza podczas ITM Industry Europe 2024

Uzupełnieniem oferty wystawców jest wyjątkowo rozbudowany program wydarzeń, w którym znajdzie się miejsce dla przedstawicieli różnych gałęzi przemysłu. W czasie imprezy zgłębianiu wiedzy i wdrażaniu dobrych praktyk sprzyjać będą konferencja, warsztaty i seminaria prowadzone przez wybitnych specjalistów. W program wydarzeń w tym roku zaangażują się zarówno wystawcy, jak i patroni branżowi. 

--> PROGRAM WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH


Ekspozycja branży obróbki i ochrony powierzchni metali

Wystawcy z branży obróbki i ochrony metali zapraszają do odwiedzenia Salonu Obróbki Powierzchni w pawilonie 5A oraz ekspozycji w pawilonie 3A.

--> WIĘCEJ INFORMACJI O EKSPOZYCJI


Ekspozycja barnży automatyki przemysłowej i pneumatyki

Chcesz zwiększyć wydajność operacyjną, poprawić jakość i precyzję działania systemów. W pawilonie 4 znajdziesz ekspozycję światowych liderów specjalizujących się w automatyce, pneumatyce i robotyce, prezentujących najnowsze rozwiązania technologiczne i innowacje w tych dziedzinach. Zapoznasz się z ofertą wystawców proponujących najnowsze technologie w obszarze optymalizacji procesów produkcji w przemyśle.

--> WIĘCEJ INFORMACJI O EKSPOZYCJI

W pawilonie 4 dla zwiedzających zorganizowana zostanie także Strefa Robotów Współpracujących. To obszar gdzie będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania w zakresie pracy flagowych cobotów od wiodących producentów, wykorzystujących swoje unikalne zdolności w celu zwiększenia wydajności, elastyczności i bezpieczeństwa pracy.

--> WIĘCEJ O STREFIE ROBOTÓW WSPÓŁPRACUJĄCYCH

W sercu pawilonu 4 będzie można obserwować zmagania uczestników Turnieju Służb Utrzymania Ruchu w specjalnej Strefie Pneumat-Game. Wyzwania będą wymagały wiedzy, sprawności i umiejętności działania pod presją czasu. Uczestnicy zawalczą o nagrody, których pula wyniesie ponad 50 000 zł.

--> WIĘCEJ O STREFIE PNEUMAT-GAME

Odwiedź spektakularną, największą Scenę TECH w Polsce. Ekspozycja wypełni całą halę 5G, na którą zapraszamy dostawców robotów, integratorów oraz dostawców software. W jednym miejscu, w ramach Fabryki Przyszłości będzie można zobaczyć: roboty, startupy, Labirynt Produkcji, stanowiska AR/VR.

--> WIĘCEJ O FABRYCE PRZYSZŁOŚCI Z DBR77


Salon NAUKA DLA GOSPODARKI

Rozwój przemysłu nie byłby możliwy bez wsparcia nauki. Współpraca liderów branży z czołowymi uczelniami i ośrodkami badawczymi ma niewątpliwy wpływ na dynamikę zmian zachodzących w nowoczesnych technologiach. Przestrzeń NAUKA DLA GOSPODARKI w trakcie targów ITM INDUSTRY EUROPE to szczególne miejsce na styku nauki i biznesu.

Salon NAUKA DLA GOSPODARKI to ekspozycja innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu zintegrowana ze strefą wiedzy przygotowaną przez wyższe uczelnie techniczne.

--> WIĘCEJ O SALONIE NAUKA DLA GOSPODARKI


Przemysłowa Kooperacja

Targi SUBCONTRACTING 2024 to miejsce spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z branży przemysłowej z kraju i z zagranicy. Udział w wydarzeniu jest inwestycją w rozwój przedsiębiorstwa, która stwarza szansę na nawiązanie długofalowych relacji biznesowych, pozyskanie nowych klientów oraz zdobycie konkurencyjnej przewagi.

Przez cztery dni 4-7 czerwca 2024r. w ramach ekspozycji prezentowane będą rozwiązania i oferta firm posiadających wolne moce produkcyjne, potencjał technologiczno-kadrowy, oferujących usługi z zakresu szeroko pojętej obróbki metali i rozwiązań dla przemysłu. Zaplanowano również prelekcje dedykowane zakupowcom, których celem jest przekazanie eksperckiej wiedzy w zakresie usprawniania łańcuchów dostaw. Nieodłącznym elementem targów SUBCONTRACTING są także dwudniowe spotkania kontraktacyjne Subcontracting Meetings. Do ich planowania służy specjalna platforma internetowa, na której można zapoznać się z dostępnymi profilami przedsiębiorców, a następnie ustalić szczegóły stacjonarnego 30-minutowego spotkania.

--> WIĘCEJ O SUBCONTRACTING 2024

--> WIĘCEJ O SUBCONTRACTING MEETINGS 2024


Logistyka na targach MODERNLOG

W towarzystwie ITM INDUSTRY EUROPE organizowane jest również jedno z najważniejszych spotkań branży logistycznej w Polsce, czyli Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG.

MODERNLOG co roku przyciąga liderów branży z Polski i zagranicy – integratorów systemów, producentów i dystrybutorów rozwiązań z zakresu logistyki 4.0 oraz magazynów przyszłości. W programie targów: premiery produktowe, konferencja Smart Warehouse, pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log.

--> WIĘCEJ O MODERNLOG 2024


Przydatne informacje

--> CO, GDZIE i JAK

--> BILETY

--> DOJAZD

 

Źródło: Grupa MTP
Film: StaleoTV 

POWIĄZANE
Sukces „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce” Według szacunków Targów Kielce ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających od...
Raport prasy krawędziowe - przegląd rynku 2020 Prasy krawędziowe, to specjalistyczne maszyny dedykowane do obróbki metalu, dzięki...
Kalendarium - przegląd targów przemysłowych 2020 Kalendarz targów przemysłowych na 2020 rok jest bogaty w ciekawe wydarzenia branżo...
Cztery dni przemysłowych spotkań w Targach Kielce Precyzyjny mechanizm, jakim jest Przemysłowa Wiosna, czyli cykl wystaw odbywających się w...
Targi ery cyfrowej – ITM Industry Europe Wysoka i silna pozycja w branży przemysłowej to efekt, na który pracuje się latami...
Przemysł maszynowy na Tajwanie - APEC Kolejna firmą odwiedzona drugiego dnia pobytu na Tajwanie była firma APEC Company należąc...
Partnerzy