Szukaj w działach:

Już wkrótce XI edycja Executive Innovation Forum

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Już 29 listopada 2023 roku hotel Sheraton Grand Warsaw stanie się centrum dyskusji na temat przyszłości gospodarki w szybko zmieniającej się rzeczywistości, a to za sprawą jednego z kluczowych wydarzeń roku: Konferencji Executive Innovation Forum.


To wyjątkowy projekt Executive Club, który umożliwia analizę kwestii związanych z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w organizacji, procesem postępującej cyfrowej transformacji biznesu, a także bieżącymi trendami związanymi z cyberbezpieczeństwem firmy i jej pracowników.

Podczas paneli dyskusyjnych poruszymy następujące zagadnienia:

  • Kim są innowatorzy jutra i jakiego rodzaju organizacje będą po zwycięskiej stronie?
  • W jaki sposób firmy mogą zidentyfikować luki w swoich strategiach cyfrowych i dokonać decydujących inwestycji technologicznych?
  • Jak sztuczna inteligencja pomaga w wykorzystaniu wysokiej jakości danych do tworzenia nowych produktów technologicznych i podejmowania decyzji opartych na danych?
  • Różnorodność – dlaczego implikuje innowacje i kreatywność?


Konferencja ma charakter wielobranżowy, ponieważ tematyka dyskusji panelowych odnosi się do zagadnień, które mają zastosowanie w wielu sektorach gospodarki.

Zwieńczeniem konferencji będzie wieczorna gala rozdania nagród – Diamentów Innowacji. Statuetkami zostaną uhonorowane firmy, a także liderzy biznesu, którzy swoimi działaniami i zaangażowaniem wyznaczają aktualne trendy, a także wytyczają nowe kierunki rozwoju, stając się jednocześnie wzorem dla innych.


Więcej informacji na stronie: https://executiveclub.pl/executive-forum/ 

 

Źródło: Executive Club

 

POWIĄZANE
Odwiedź Targi MSPO 2020 Oczy branży targowej, ale także rzeszy firm uczestniczących w targach zwrócone są ...
CONTROL-STOM wiosną 2022 roku Po dwóch przełożonych z powodu pandemii edycjach jesiennych Targi Przemysłowej Tec...
Targi Symas® i Maintenance - razem możemy więcej Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYM...
Polski Kongres Logistyczny w świecie wirtualnym Automatyka i robotyka w magazynach, inteligentna mobilność, logistyka w e-commerce - to t...
Technologie Przemysłowe na INDUSTRYmeeting Początek roku to idealny moment, aby odświeżyć dotychczasowe kontakty, a jednocześnie naw...
Jak będzie wyglądać Cyfrowa Fabryka? W ostatnim czasie sporo się mówi i pisze na temat „cyfrowej fabryki”, t...
Partnerzy