Szukaj w działach:

Sukces „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce”

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 


Według
 szacunków Targów Kielce ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających odwiedziło przemysłowe wystawy spod znaku STOM oraz METAL. Taka frekwencja pozwoliła wrócić myślami do czasów przed pandemią oraz pokazała, jak bardzo przemysł potrzebuje spotkań bezpośrednich.  

Niemal 500 wystawców prezentowało w 7 halach to, czego poszukiwali branżowi zwiedzający - obrabiarki, wycinarki, giętarki, całe linie zrobotyzowane, specjalistyczne maszyny dla odlewnictwa, spawarki, mikroskopy. Tak szeroki zakres branżowy pozwolił zdobyć przedsiębiorcom naprawdę szeroki wachlarz nowych kontaktów. Wyjątkową okazję było z pewnością połączenie oferty Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL ora Salonu Technologii Obróbki Metali STOM wraz z wszystkim wydarzeniami uzupełniającymi ofertę tych dwóch kolosów. O ogromnym zainteresowaniu mówili wystawcy Dni Druku 3D:


- Jakie są moje odczucia? Mogę jedynie powiedzieć - fantastyczne. Od pierwszego dnia jest ogromne zainteresowanie naszym stoiskiem. Mnóstwo klientów i bardzo dobrych rozmów. Pojawiły się też bardzo ciekawe propozycje współpracy. Wyjedziemy stąd nie tylko bogatsi o nowych klientów, czyli z konkretnym zarobkiem, ale też z zawiązanymi wieloma współpracami, które będą owocowały w przyszłości - podsumował udział w wydarzeniu Andrzej Burgs prezes zarządu firmy Sygnis.
 


Równie zadowoleni byli wystawcy Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL:


- Wystawiamy się od samego początku istnienia naszej firmy. Stało się to poniekąd naszą tradycją i kultywujemy ją, ponieważ wielokrotnie przekonaliśmy się, że nie ma lepszej okazji, aby zaprezentować swoją ofertę, niż targi. To najlepsze miejsce, żeby pokazać, że istniejemy, mamy się dobrze i obieramy nowe kierunku. Były podjęte próby przeniesienia Targów Odlewniczych do Poznania. Próba okazała się być nieudana. Sam uczestniczyłem w tych targach. Bardzo szybko zweryfikowaliśmy nasz pogląd, że targowe odlewnictwo i metalurgia znajdują się w Kielcach. Proszę zauważyć, że obecnie kielecka impreza rozrosła się i nie są to tylko i wyłącznie targi odlewnicze. Spotyka się tu wiele różnych branż, które wspólne od siebie zależą, co jest siłą Targów Kielce - mówił Wojciech Plaza, prezes zarządu Kratos Polska.


Przemysłowa Wiosna z nagrodami

Podczas uroczystej gali, która odbyła się pierwszego dnia targów, nagrodzono najlepsze produkty prezentowane podczas wyjątkowej, „Przemysłowej Jesieni”. O przyznaniu nagród decydowały komisje konkursowe. W czasie uroczystości wręczono także nagrody TOP DESIGN Targów Kielce za oryginalny i nowoczesny styl prezentacji targowej. 

Więcej informacji na stronach: https://www.targikielce.pl/stom-tool oraz https://www.targikielce.pl/metal 

Profil Linkedin STOM: https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing-fait 

Profil Linkedin METAL: https://www.linkedin.com/showcase/metal-trade-fair  

Kolejny cykl spod znaku STOM zaplanowany jest w terminie od 5 do 7 kwietnia 2022 r. Targi METAL odbędą się natomiast od 20 do 22 września 2022 roku.

Źródło: Targi Kielce
Redaktor: MRR

POWIĄZANE
15-lecie LVD-Polska Firma LVD-Polska, będąca oddziałem LVD Group, świętuje w tym roku 15-lecie swojej działal...
INTER-PLAST z BODOR zaprasza na STOM 2021 Firma INTER-PLAST z BODOR zaprasza na Salon Technologii Obróbki Metali STOM 2021 w...
Targi METAL - wielkie święto branży odlewniczej W tym roku „Przemysłowa Jesień” zajmie aż 7 hal wystawienniczych. Udział w wy...
Trend na robotyzację widoczny na Robotech Robotech to jedna z najważniejszych konferencji na polskim rynku skoncentrowana na roboty...
Warsztaty technologiczne Abplanalp HFO Warszawa Abplanalp Sp. z o.o. przygotowała cykl Warsztatów Technologicznych w każdym Centrum...
Targi ITM Polska 2016 dobiegły końca! Tegoroczna edycja, której przewodnim tematem było „Innowacje dla przemysłu, ...
Partnerzy