Szukaj w działach:

Przewodnik po Targach INDUSTRYmeeting 2020

 

INDUSTRYmeeting i Kompozytmeeting 2020
 

Nowości z zakresu utrzymania ruchu oraz szeroko pojętych rozwiązań i nowoczesnych technologii przemysłowych - to wszystko będzie prezentowane w dniach 26-27 lutego 2020 podczas Targów Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting.

Celem Targów jest wymiana doświadczeń oraz zaprezentowanie aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach przemysłowych, a także prezentacja doświadczeń, narzędzi i rozwiązań wspierających zarówno procesy utrzymania ruchu, jak i technologie przemysłowe. Firmy prezentujące się na targach będą miały szansę pokazania zarówno nowości rynkowych, jak i zaprezentowania dotychczasowych rozwiązań i produktów tak, aby goście mogli na bieżąco śledzić innowacyjne rozwiązania technologiczne. 

--> LISTA WYSTAWCÓW

Zakres INDUSTRYmeeting obejmuje m.in.: mechanikę i narzędzia, elektronikę i elektrykę, serwis i obsługę produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistykę produkcji, automatykę i robotykę, hydraulikę i pneumatykę, edukację i szkolenia, instytucje oraz media branżowe. 

--> ZAKRES TARGÓW

Program, zakres tematyczny i wkład merytoryczny targów organizowanych w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia jest stale odświeżany i dostosowywany do zmian w branży oraz zapotrzebowania na rynku. 

--> TARGI INDUSTRYmeeting

Do odwiedzenia INDUSTRYmeeting organizator zaprasza kadrę zarządzającą i inżynierską licznych zakładów przemysłowych, dyrektorów technicznych i wykonawczych, specjalistów, techników i technologów oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, specjalistów ds. planowania produkcji, a także pracowników naukowych.

Targom INDUSTRYmeeting będzie towarzyszył Salon Technologii Kompozytowych KOMPOZYTmeeting, uzupełniając wystawę o surowce, materiały kompozytowe, wypełniacze, a także inne półprodukty stosowane w przemyśle. Tradycyjnie w ramach Salonu odbędzie się także kolejna odsłona seminarium pt.: „Materiały Kompozytowe w Przemyśle”, organizowanego przez Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej, Polskie Towarzystwo Materiałów Kompozytowych oraz firmę Expo Silesia.

--> SALON KOMPOZYTmeeting

Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting to także duża dawka wiedzy. Wydarzenia towarzyszące będą obejmować m.in.:

 • Warsztaty „Transformacja cyfrowej - Ewolucyjna modernizacja przemysłowa w dobie rewolucji 4.0” - KSSE oraz Klaster SA & AM
 • Seminarium „Bezpieczeństwo w Przemyśle 4.0 - nowe trendy i wyzwania” - Katedra Inżynierii Produkcji Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej
 • Konferencja branżowa „Produkuj bezpiecznie - smart factory 2020” - pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Montażu
 • Warsztaty „Podstawy programowania i obsługi sterowników SIMATIC S7-1200” - firma EMT-Systems Sp. z o. o.
 • Warsztaty „Wdrażanie systemów ciągłego monitorowania i diagnostyki maszyn” - firma Adenso Adapted Engineering Solutions
 • Pokaz eksperymentalny „Unikanie zagrożeń związanych z używaniem cieczy palnych i substancji niebezpiecznych" - firma Denios Sp. z o.o.
 • IV seminarium „Materiały Kompozytowe w Przemyśle - Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej oraz Polskie Towarzystwo Materiałów Kompozytowych
 • „Branżowe warsztaty eksperckie” - Polski Klaster Technologii Kompozytowych.

--> PROGRAM TARGÓW

Portal Staleo.pl ma dla Państwa Bezpłatne Zaproszenie (należy je pobrać, wydrukować lub okazać na urządzeniu mobilnym w Punkcie Obsługi Zwiedzających), które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po uprzedniej rejestracji online.  

--> POBIERZ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE

--> REJESTRACJA ON-LINE

--> INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Więcej o Targach na Staleo.plŹródło: Expo Silesia, Staleo.pl


Dodano 13.02.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy