Szukaj w działach:

Misja Bodor LaserBodor fabryka


Tworzenie zysków i wartości dla klientów - taka jest misja firmy Bodor. Założona w 2008 r. firma Bodor przekształciła się w globalną korporację zatrudniającą ponad 2000 pracowników na całym świecie, skupiającą się na jednym produkcie, jakim są maszyny do cięcia laserowego. Obecnie firma posiada ponad 200 inżynierów zajmujących się badaniami i rozwojem oraz ponad 300 techników serwisu. Przedsiębiorstwo skupia się na dostarczaniu inteligentnych rozwiązań w zakresie produkcji laserów przemysłowych.

Aktualnie oddziały Bodor znajdują się na całym świecie. W Europie firma posiada halę wystawową o powierzchni 2000 m2 i magazyn części zamiennych we Frankfurcie (Niemcy), a także w Londynie (Wielka Brytania) i Budapeszcie (Węgry). Firma Bodor jest dumna z prowadzonych lokalnych usług. Ponadto zapewnia klientom całodobową bezpłatną usługę online.

Firma Bodor opracowała wiele inteligentnych funkcji, takich jak aktywna ochrona antykolizyjna głowicy laserowej, automatyczny system wymiany dysz, automatyczne wykrywanie krawędzi arkusza blachy, inteligentny system chroniący przed przegrzaniem podczas cięcia, cięcie azotem pod niskim ciśnieniem itp. Bodor jest zaangażowany w dostarczanie maszyn, które spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, otrzymujemy certyfikaty CE od TÜV SÜD z Niemiec.

Bodor Laser


Poza tym firma Bodor jest również jednym z liderów w dziedzinie cięcia laserowego o dużej mocy. Wśród zalet cięcia laserowego o dużej mocy można wymienić lepszą jakość cięcia, szerszy zakres oraz wyższa prędkość cięcia. Atuty te prezentują poniższe wykresy. 

bodor zakres grubości ciecia laserem dużej mocy

 

prędkość cięcia leserem dużej mocy bodor

 

bodor jakość cięcia


Od czasu pierwszego uruchomienia wycinarki laserowej 10kW+ w 2017 r., wielkość sprzedaży maszyn laserowych o mocy 10kW+ gwałtownie wzrosła. We wrześniu 2020 roku firma Bodor wprowadziła na rynek pierwszą na świecie maszynę do cięcia laserowego o mocy 40 000 W. Do stycznia 2021 r. całkowita wielkość sprzedaży wycinarek laserowych Bodor 10 kW + wynosiła ponad 400 sztuk. 

Znajdź firmę oferującą wycinarki laserowe na Staleo.pl
-->https://staleo.pl/katalog-firm/handel-i-produkcja-maszyny/wycinarki-laserowe


Źródło: Bodor Laser
Redaktor: MRR

Dodano 05.04.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy