Szukaj w działach:

ExpoWELDING 2018 - spotkanie branży spawalniczej

 

ExpoWELDING - spotkanie branży spawalniczej
Fot.: Expo Silesia 

Najbliższe Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING, organizowane w Expo Silesia w cyklu dwuletnim odbędą się 16-18 października 2018 r. 

Sosnowieckie Centrum Targowo-Konferencyjne tradycyjnie w trakcie 3 dni stanie się miejscem prezentacji nowych technologii z zakresu spawania, cięcia, przygotowania i zabezpieczenia powierzchni. Równolegle odbędzie się 60. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza „Spawalnictwo w dobie przemysłu 4.0” organizowana przez Instytut Spawalnictwa.

ExpoWELDING to główne targi spawalnicze w Europie Środkowo-Wschodniej. O ich zasięgu i charakterze świadczą m.in. liczby - organizator podaje, że w ramach ostatniej edycji spotkania zaprezentowało się 174 Wystawców z 18 krajów, reprezentujących przeszło 250 światowych marek. Natomiast wystawę o powierzchni 11 500 m2 odwiedziło blisko 5 000 Gości bezpośrednio związanych z branżą spawalniczą, w tym przede wszystkim kadra zarządzająca przedsiębiorstwami produkcyjnymi, inżynierowie oraz specjaliści. Wystawa to również prestiż i premiery - jedynie w ramach poprzedniej edycji Wystawcy przedstawili 40 nowości produktowych. 

W trakcie targów ExpoWELDING odbędzie się również 60. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza organizowana przez Instytut Spawalnictwa. Głównym tematem tegorocznej edycji będzie „Spawalnictwo w dobie przemysłu 4.0”. W minionej edycji konferencji towarzyszącej targom ExpoWELDING wzięło udział 350 osób, które miały możliwość zapoznania się z 24 referatami, z których 10 zostało przygotowanych przez autorów reprezentujących ośrodki naukowe i firmy zagraniczne.

Organizatorzy zapraszają do udziału w Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWELDING 2018 oraz w wydarzeniach im towarzyszących.

Więcej o ExpoWELDING na Staleo.pl


Źródło: Expo Silesia

Dodano 06.02.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy