Szukaj w działach:

Baumalog i regał windowy Modula Slim na INNOFORM

Baumalog i regał windowy Modula Slim na INNOFORM

Podczas zbliżających się wielkimi krokami targów INNOFORM w Bydgoszczy zwiedzający będą mogli zobaczyć najbardziej kompaktowy regał windowy na rynku – Modula Slim z półką o szerokości 1,3 m.

Regał Modula Slim zajmuje jedynie 3 m² powierzchni, może pomieścić do 25 ton artykuł i mieć do 7 metrów wysokości. Najmniejszy model regału windowego Modula eksponowany na bydgoskich targach będzie wyposażony we wskaźnik laserowy, którego światło pokazuje operatorowi dokładne miejsce artykułu do pobrania, co umożliwia szybką i bezbłędną kompletację. Oprogramowanie Modula WMS dostępne wraz z regałem pozwala na integrację z systemami ERP i generowanie zamówień oraz zarządzanie zapasami.

Ponadto na stosiku firmy Baumalog, będącej autoryzowanym dealerem Modula w Polsce, będzie można poznać szczegóły na temat najnowszych rozwiązań z zakresu automatycznego magazynowania i transportu arkuszy blach oraz dłużyc. Nowością w ofercie firmy z zakresu magazynowani blach jest regał automatyczny MonoTower Lite, który pozwala na powierzchni niespełna 16 m² magazynować do 75 ton blach dostępnych w łatwy i szybki sposób dla operatora.

Ze wszystkimi rozwiązaniami firmy będzie można zapoznać się na stoisku nr 110.


Źródło: Baumalog


Dodano 18.02.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy