Szukaj w działach:

XI Warsztatowy Kongres Szefów Produkcji - Poznań [11.12.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowychMagazyn „Menedżer Produkcji” zaprasza na XI Warsztatowy Kongres Szefów Produkcji, który odbędzie się w dniach 11-12 grudnia 2019 r. w Poznaniu, a jego tematem przewodnim będzie rola kierownika produkcji w budowaniu synergii między ludźmi a technologią.


Pierwszy dzień to inspirujący Kongres, w czasie którego 13 uznanych ekspertów i praktyków podzieli się doświadczeniami i dobrymi praktykami ze swoich hal produkcyjnych, odpowiadając na wiele ważnych pytań, m.in.:

 • Jakie dobrać i wdrożyć działania motywacyjne dla różnych grup pracowników na produkcji.
 • Jak przekazać pracownikowi negatywny feedback, tak żeby skorygować jego postępowanie, ale jednocześnie nie stracić pracownika.
 • Jak przełamać stereotypy i zbudować autorytet lidera w zespole.
 • Jak przygotować proces produkcji oraz zespół do wdrożenia nowych technologii w taki sposób, aby uniknąć błędów i zatrzymania produkcji. 

Podczas tego spotkania przedstawiciele firmy Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. opowiedzą o wyzwaniach z jakimi musieli się zmierzyć w związku z produkcją silników do hybryd w Polsce oraz o swoim autorskim procesie rekrutacji, który uprościł selekcję kandydatów i wzmocnił markę pracodawcy.

Na wydarzeniu nie zabraknie również gościa specjalnego – kapitana drużyny Amp Footballu – Przemysława Świercza, który opowie o wpływie kapitana na sukcesy zespołu. Będzie to prawdziwy power speech.

PROGRAM KONGRESU

Uzyskane w trakcie wydarzenia informacje pozwolą pomyślnie zoptymalizować zarówno procesy produkcyjne w firmie, jak i te związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. 

Drugiego dnia zapraszamy na istny tour po produkcji - warsztaty ze zwiedzaniem hali produkcyjnej fabryki SKF. Warsztaty poprowadzi Michał Rygiel, który poruszy temat efektywnej współpracy międzydziałowej na produkcji. Zapisani uczestnicy zdobędą wiedzę dotyczącą zarządzania pracownikami oraz gospodarką magazynową działu UR.

Każdy uczestnik otrzyma prestiżowy Certyfikat poświadczający zdobyte umiejętności. 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Strona www:
www.szefowie-produkcji.pl

Miejsce Kongresu:
Hotel Novotel
plac Andersa 1
61-898 Poznań
Warsztaty

Miejsce Warsztatów:
Fabryka SKF Polska S.A. 
ul. Nieszawska 15
Poznań

Kontakt:

Katarzyna Likowska
Tel.: 61 66 55 768
Kom.: +48 536 784 938
E-mail: katarzyna.likowska@forum-media.pl


zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy