Szukaj w działach:

Fabryka Roku 2018 - Warszawa [5.12.2018]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Trade Media International zaprasza do Warszawy w terminie 5 grudnia 2018 r. do udziału w prestiżowym wydarzeniu Fabryka Roku.


Niełatwe funkcjonowanie w branży produkcyjnej w Polsce sprawia, że jednym z kluczowych zadań przedsiębiorstw jest utrzymywanie znaczącej przewagi konkurencyjnej dzięki innowacyjności oraz właściwej strategii. Konferencja Fabryka Roku jest pierwszą tego typu imprezą w Polsce całkowicie poświęconą najlepszym polskim producentom. Jej uczestnicy będą dyskutować o najskuteczniejszych praktykach i strategiach w dziedzinie produkcji przemysłowej.

W konferencji Fabryka Roku wezmą udział specjaliści ze wszystkich sektorów produkcji. Mówcy nie tylko podzielą się swoimi doświadczeniami w niełatwej sztuce przetrwania na kapryśnym rynku, ale również pokażą, jak skutecznie budować przewagę konkurencyjną na poziomie operacyjnym oraz rozwijać działalność.

Po zakończeniu konferencji odbędzie się VII doroczna gala wręczenia nagród. W wydarzeniu wezmą udział osoby pełniące funkcje kierownicze w przedsiębiorstwach działających w Polsce, a także przedstawiciele mediów, dostawcy i eksperci w dziedzinie technologii produkcji. Członkowie niezależnego Jury ocenią wszystkich kandydatów na miesiąc przed uroczystością. Na podstawie ocen Jury zostanie zaprezentowana krótka lista firm nominowanych w każdej kategorii.


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ


Strona www:

www.fabrykaroku.pl  

Miejsce:

Hotel Marriott
Aleje Jerozolimskie 65/79
Warszawa  

Kontakt:

Dział Organizacji 
Magdalena Bednarek
Event Coordinator
magdalena.bednarek@trademedia.pl 
Tel.: +48 22 852 44 15 wew. 106
Kom.: +48 517 958 943

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy