Szukaj w działach:

Najlepsi z najlepszych - Fabryka Roku 2018

Fabryka Roku 2018 Gala
 

W warszawskim hotelu Marriott dnia 5 grudnia br. odbyła się Gala wręczenia nagród w Konkursie Fabryka Roku 2018, którą poprzedziła Konferencja o tej samej nazwie. 

Konkurs już po raz siódmy zorganizowało Wydawnictwo Trade Media International oraz magazyny Inżynieria i Utrzymanie Ruchu i Control Engineering Polska. Nagrody w 19 kategoriach otrzymały firmy i osoby szczególnie wyróżniające się we wprowadzeniu nowych rozwiązań i technologii w zakładach produkcyjnych w naszym kraju. W tegorocznym konkursie wzięło udział ponad 90 zakładów produkcyjnych, a do finału przeszły 23 firmy. 

Uroczysta Gala była zwieńczeniem drugiej edycji Konferencji Fabryka Roku 2018, w trakcie której uczestnicy dyskutowali o praktycznych aspektach nowoczesnych rozwiązań wspierających zakłady produkcyjne. W 16 prelekcjach specjaliści, praktycy i przedstawiciele kadry kierowniczej zakładów mogących pochwalić się sukcesami na rynku przedstawili wizję nowoczesnego zakładu dążącego do realizacji koncepcji Przemysłu 4.0. Prelegenci pokazali też jak w praktyce budować przewagę konkurencyjną na poziomie operacyjnym i rozwijać działalność. Dodatkowo goście Konferencji Fabryka Roku 2018 mogli poznać laureatów i spotkać się z przedstawicielami nagrodzonych zakładów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną relacją z Konferencji oraz Gali Fabryka Roku 2018.

Relacja z II edycji konferencji Fabryka Roku 2018

Relacja z Gali wręczenia nagród w Konkursie Fabryka Roku 2018


Źródło: Trade Media International

Dodano 07.12.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy