Szukaj w działach:

Maszyny Polskie liderem wśród importerów laserów

Maszyny Polskie jako pierwsza firma w naszym kraju sprzedała pięć laserów fiber o mocy 4kW wyprodukowanych w Chinach.

- "To dowód ogromnego i wciąż rosnącego zaufania ze strony naszych klientów. Ludzie dostrzegli, że lasery chińskich producentów świetnie sprawdzają się w naszych warunkach i z powodzeniem konkurują z urządzeniami zachodniej produkcji" – mówi Aleksander Weiwer z firmy Maszyny Polskie.

- "W Polsce żaden z importerów z Chin nie sprzedał dotąd pięciu laserów o mocy aż 4kW" – podkreśla Aleksander Weiwer.
Jak mówi, wśród laserów fiber importowanych do Polski z Państwa Środka dominują maszyny o mniejszej mocy, w zakresie 1-2kW. Zakup urządzenia o dużej mocy to spora inwestycja, która musi być gruntownie przemyślana.

- "Tym bardziej cieszy, że klienci postawili na naszą ofertę. To dowód ogromnego i wciąż rosnącego zaufania z ich strony. Zaufania, które z pewnością zaprocentuje. Ludzie dostrzegli, że lasery produkowane w Chinach świetnie sprawdzają się w naszych warunkach i z powodzeniem konkurują z urządzeniami zachodniej produkcji" – dodaje.

Lasery fiber o mocy 4kW wybrali nie tylko mali klienci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z takim sprzętem, ale także duże firmy uzupełniające czy rozbudowujące swój park maszynowy. Lasery fiber importowane z Chin udowadniają więc swoją uniwersalność, a Maszyny Polskie – szeroką ofertę skrojoną na miarę potrzeb zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dlaczego warto wybrać lasery fiber sprowadzane z Chin przez Maszyny Polskie?

Doświadczenie. Maszyny Polskie we współpracy z chińskimi partnerami sprowadziły dziesiątki obrabiarek laserowych dla polskich przedsiębiorstw. Pewność i zaufanie zbudowane są na bezpośrednich relacjach – specjaliści Maszyn Polskich regularnie spotykają się z producentami w Chinach, monitorują jakość produktu i mają możliwość dokładnie go poznać.

Jakość. Lasery fiber to najnowocześniejsza dziś technologia obróbki materiałów. Dzięki efektywności, szybkości działania i ogromie zastosowań przynosi ogromne korzyści, usprawniając produkcję i generując zauważalne oszczędności. Lasery produkowane w czołowych chińskich firmach nie ustępują już niczym swym zachodnim konkurentom. Duże zamówienia umożliwiające stałe doskonalenie konstrukcji, znaczne inwestycje w badania i rozwój przy wciąż niskich z europejskiego punktu widzenia kosztach sprawiają, że lasery fiber z Chin to najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie.

Serwis. Lasery fiber to zaawansowane urządzenia, które wymagają fachowej opieki. Maszyny Polskie zapewniają ją dzięki sieci sześciu punktów serwisowych o ogólnopolskim zasięgu. Zdalna pomoc pozwala szybko i skutecznie uporać się z większością najczęściej występujących problemów z eksploatacją. Wszyscy pracownicy serwisu Maszyn Polskich szkolą się bezpośrednio u producenta laserów fiber.

Maszyny Polskie liderem wśród importerów laserów fiber z Chin

Maszyny Polskie są jedynym autoryzowanym przedstawicielem jednej z największych chińskich firm produkujących wycinarki laserowe fiber Senfeng Leiming Laser.

Senfeng Leiming powstała w 2004 roku i specjalizuje się laserowej maszynie do cięcia blach, rur i profili, spawarce laserowej, laserowej maszynie do znakowania, laserowej maszynie do czyszczenia, zrobotyzowane maszyniy laserowe do cięcia. Dziś zatrudnia ponad 1000 pracowników produkcji, a jej dział badań i rozwoju liczy przeszło 100 specjalistów. Trzy linie produkcyjne znajdujące się 120000 metrach kwadratowych nowoczesnego warsztatu produkcyjnego które produkują rocznie ponad 5 tys. zaawansowanych technologicznie laserów światłowodowych. Wyroby Senfeng Leiming Laser trafiają do odbiorców w Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Ameryce Południowej, Indiach czy na Bliskim Wschodzie.

Senfeng Leiming oferuje kilkadziesiąt modeli laserów, które sprawdziły się w przemyśle ciężkim jak i szeroko pojętym przemyśle lekkim. Urządzenia Senfeng Leiming produkowane są zgodnie z normami ISO9001 oraz ISO14001, posiadają też certyfikaty TUV CE i FDA.


Autor: Maszyny Polskie

MASZYNY-POLSKIE.PL sp. z o.o.
Mazowiecka 52
87-100 Toruń
+48 604 820 313
POWIĄZANE
Najważniejsze wady i zalety wycinania plazmowego Wycinanie plazmą to obecnie jedna z częściej stosowanych metod cięcia stopów stalo...
KOIKE producent urządzeń do cięcia tlenowego, plazmowego oraz laserowego Koziol Polska to autoryzowany dystrybutor marki KOIKE w Polsce. Koike to marka z bogatą hi...
Automatyzacja? Tak – ale tylko z odpowiednim partnerem Najważniejsze aspekty doboru rozwiązań do automatyzacji procesów produkcyjnych w p...
Yamazaki Mazak zaprasza do współpracy Yamazaki Mazak to jeden ze światowych liderów produkcji obrabiarek skrawających, w...
Nowa wielkoformatowa maszyna do cięcia laserowego od LVD LVD wprowadza nową maszynę Taurus FL - wielkoformatową światłowodową wycinarkę laserową w...
Jaką prasę krawędziową wybrać i czym się kierować przy wyborze? Zakup prasy krawędziowej to duża inwestycja, dlatego dobrze jest zwrócić uwagę na k...
Partnerzy